Güray için 375 Bin € istemişler

Bursaspor sezon başında Kayserispor'dan Güray Vural'ı kadrosuna katmak istemiş, oyuncuyla anlaşmasına karşın Sarı Kırmızılı yönetim Güray Vural'ı elden çıkarmama kararı almıştı.

O dönemde Bursaspor‘un Güray için 300 bin Euro bonservis bedeli ödemeyi önerdiği, Kayserispor‘un ise 375 bin Euro istediği öğrenildi.

Bursaspor‘a gelmek için tüm şartları zorlayan Güray Vural‘ın aradaki 75 bin Euro’luk farkı kendi alacağından kesilmesini söylediği ortaya çıktı. Buna karşın Kayserispor oyuncusunu yine de elden çıkarmadı.

 

 

Kaynak
Bursa Hakimiyet

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. bu adam en azından 500 bin euro bonservis verilebilirdi ama bu başkana 300 bin olsun boban joviç gibi k..ç..mızda patlasın bilindik olmasınki hertürlü üçkağıt indiragandi olsun valla haram zıkkım olsun…

  47
  3
 2. İnşallah yalan haberdir. 75 bin euro için güray gibi bir kanadı almadıysak… Düşelim abi boşa ligde takılmayalım. Ama sanmıyorum doğru olduğunu en az 600 falan istemişlerdir Güray’a

  28
  1
 3. Buradan çıkan sonuç, Kayseri yönetimi kaypak. İstediği parayı almış ama yine de satmıyor, sonrasında başkanı çıkıp laf giydiriyor, ben adamla direk iletişime geçerim, öyle yaparım böyle yaparım diyor. Başka şeyler var açıklanmayan.

  15
  1
 4. Ve hala ali ay iyi niyetli !!!geç kerdeşim ,etrafında ki çıkarcı güruhun uydurması.İyi niyetli olsaydı trabzon maçının ertesi istifa eder takımın önünü açardı.

  14
  2
 5. Bu yönetim topçu falan alamaz kendi paralarını kurtarma derdindeler bursaspor umurlarinda değil takım düşmüş düşmemiş umurlarında değil

 6. lan adam gibi kanat yok biz toplayalım bari siz veremiyosanız aramızda kampanya başlatalım yoksa sizin bi şi yapacagınız yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu