Günlük gider 358 bin TL!

Bursaspor yönetiminin istifa ve tekrardan kongre kararı sonrası Yönetim Kurulu Sözcüsü Ramazan Çetin Kaya basın toplantısı düzenledi.

Çetin KayaBursaspor’un günlük 358 bin TL’ye ihtiyacı var. Bu rakam sadece yaşaması için geçerli. Ciddi bir yükümlülük. Bursaspor’un standartlarını hiçbir zaman düşürmedik. Burada futbolcular teker teker duşa giriyorlardı. Burası Bursaspor deyip biz bunları karşıladık. Elimizden geleni vermeye çalıştık. Durum tablo bu şekilde. Bursaspor’u bizden bağımsız bir şekilde birlik beraberliğe davet ediyorum.

Bursaspor yönetimi 150 milyon TL katkı sağladı. 205 milyon TL de net bir gelirimiz var. Kulübün kendi geliri yıllık 2,5 milyon TL.

Oyuncular buradan gelecek pozitif haberleri bekliyor. Ben bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Herkes istikrar ister. Yeni başkan adayları da bu tabloyu bilerek gelsinler.

Bursasporlu futbolcular kalmaları adına elimizden geleni yapacağız. Onlar da Bursasporlular kadar yakın takip ediyor.” dedi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   herşeyi bal gibi biliyorsunuz da kin, nefret, öfke, inat, ego, ön yargı, siyasi eziklik ve yenilgileriniz gözlerinizi kör, kulaklarınızı sağır etmiş…
   sonuçta yapacak bir şey yok.
   sizde bu kulübün ve şehrin birer acı gerçeklerisiniz ve biz demokrasi adına size katlanmak, sizinle aynı havayı teneffüs etmek ve birlikte yaşamak zorundayız maalesef…

   4
   3
  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bilmiyodun tabi. Bunları bilsen çok bilmiş gibi boş boş konuşmazsın buralarda. Laf yapacağına ateşle ordan bi 10-20 bin TL bağış da, biz de seni alkışlayalım.

   24
   9
   1. @Faruk yorumuna yanıt olarak

    Muhalif değilller mi?
    Sadece konuşurlar, akıl!!! verirler.
    Sorumluluk asla almazlar, fedakarlık da bulunmazlar.
    Aksine el üstünde tutulurlar.
    Örnek mi? Eskişehir belediyesi.

    6
    2
    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     Senin veya kötü Parti’nin Bursaspor’a kaç kuruş katkısı var. Anca boş eleştiri, toplanın 6 parti yanınıza hdp yimde alın siz yönetin kaç kuruş katkı sağlayacaksınız

     5
     3
 1. Bir Borctur saplandik gidiyoruz niye bu borç sürekli gündemde borcu olan süper lige çıkamıyor mu herkesin var borcu bu kadar kötü durumdayken bile play of hayalleri kurmadik mi son haftalarda son dakikalarda yediğimiz goller olmasa playoff a gidecektik yani biraz daha sıksak kendimizi dikkatli olsak biseyler olacak sanki birileri başarısızlığını borcu gündeme getirerek ört pas etmeye çalışıyor gibi geçin o ayaklari

 2. Mali yükümlülükler çok ciddi malesef
  Bu yönetim devam etmeli
  Kadrosunu yenileyerek aday olmali
  70 locayi 70 milyon tlye firmalara
  Kullanimi adina satmali
  Firmalara 1.000 tl bedel ile
  20 bin kombine satmali
  Yine firmalara 250 tl bedel ile
  100 bin firma satmali
  Reklam ve sponsorlar ile birlikte
  Ortalama 200 milyon tl gelir
  Bu sezon tahtanin açilmasini saglar
  Sportif başari şart bence o olmadan
  Gelirlerin artmasi mumkun olmuyor

 3. eleştiren, spor basını yadigar bilet kampanya katılımlarını açıklasın…
  Futbol içine girerek, bir futbolcu da biz satsak diyen
  zavallılar…
  kulübün, ailenin, futbolcunun kazancına göz dikmeyin…

  1
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu