Güneş’ten saha ortasında uyarılar

Bursaspor, pazartesi günü oynayacağı Beşiktaş maçı hazırlıklarına devam etti. Özlüce Tesisleri’nde yapılan antrenman öncesi teknik direktör Şenol Güneş, futbolcularla 10 dakikaya yakın toplantı yaptı. Sahanın ortasında futbolcuları etrafına toplayan tecrübeli teknik adam, önemli bir maça çıkacaklarını ve bunun bilincinde olmaları gerektiğini söyledi. Toplantının ardından futbolcular topla çalışma gerçekleştirdi. Burnunda kırık bulunan Ozan İpek iki günün ardından takım arkadaşlarıyla çalışmaya katıldı. Yeşil Beyazlılar bugün ve yarın basına kapalı olarak gerçekleştireceği taktik idmanlarla Beşiktaş maçı hazırlıklarını sürdürecek.

 

Baklavalı moral

Bursaspor gönül veren esnaf Beşiktaş maçı öncesi teknik heyete ve futbolculara başarılar diledi. Esnaf adına konuşan ve teknik direktör Şenol Güneş’e, “Size güveniyoruz hocam” diyen Ali Aytaç, ardından Güneş’e ve futbolculara baklava ikram etti.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu