Güneş: ”Takım oyunu oynayamadık”

Karşılaşma sonrası düzenlen basın toplantısında karşılaşmayı değerlendiren Güneş şunları söyledi; “Kazanmamız gereken bir maçtı. Sahadaki uygulamamız hem oyun olarak hem sonuç olarak kötüydü. Sahada takım oyunu yoktu. Rakibe baskıyı birlikte yapamadık.

Bizim için kötü oyun rakip için ise kendi oyunu çerçevesinde iyi bir oyundu. Pas yaptılar. Bu kadar kötü oynayan bir Bursaspor karşısında onlarda ellerinde geldikçe iyi oynadılar. Yediğimiz golde ne kadar konsantre olmadığımızı gösterdi. Konsantrasyon eksikliğinden dolayı takım olarak olumsuzduk.

Bazı oyuncularımız için olumsuz oldu. Tam anlamıyla yeteneklerini sahaya yansıtamadılar. Hakemle ilgili konuşmak istemiyorum. Geçen maçta da kazandığımız halde haksızlık olduğunu söylemiştim. Hakemden çok kendimiz kötü olduğumuz için kendimizi eleştirmeyi tercih ediyorum. Oyun olarak hak ettiğimiz bir maç değildi.

Ertuğrul’un pozisyonunda rakip oyuncu çift daldı, Ertuğrul’da pozisyon gereği sert girmek zorundaydı, genç bir oyuncu olduğu için tecrübe eksikliği yüzünden kırmızı kart gördü.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu