Güneş resti çekti

UEFA’da mücadele etmeye hak kazanan Bursaspor, Chikhura ile berabere kaldı, tur şansını deplasmana bıraktı. Kendisinden oldukça güçsüz rakibi karşısında kilidi açamayan Yeşil-Beyazlılar’da bu durum teknik direktör Şenol Güneş’i kızdırdı. Geçtiğimiz günlerde, “Transferde ilk konuştuğumuz şeyleri yapamadık, farklılıklar var” diyerek yönetime serzenişte bulunan deneyimli hoca, ilk resmi sınavda ortaya konan futboldan memnun olmayınca takıma yapılacak takviyelerin hız kazanmasını talep etti. Güneş’in transfer istediği en önemli mevki orta alan oldu. Tecrübeli hoca, Baroni ve Ceyhun Gülselam’dan birisinin takıma kazandırılmasını istiyor, “Bu turu geçeceğimize inanıyorum ama ileride büyük sıkıntı yaşarız” diyor. Hoca-yönetim arasında yapılan bu zirvenin ardından transfer komitesi bugünden itibaren görüşmelere hız kazandıracak.

 

CEYHUN DAHA EKONOMİK

 

Fenerbahçe’de kesin olarak gözden çıkarılan Baroni ile menaceri aracılığıyla görüşecek olan Timsah, yıllık 1.8 milyon Euro kazanan Brezilyalı oyuncudan indirim talep edecek. Eğer olumlu cevap alınmazsa bu kez senelik 2 milyon TL isteyen Ceyhun’la pazarlığa oturulacak. Ekonomik yönden maliyeti daha az olan Ceyhun şimdilik Yeşil-Beyazlılar’a daha yakın duran isim. 

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu