Güneş: İyi oynadık kazandık

Bu hafta kaybettiğimiz Fehmizat Bayraktar, Şadan Kalkavan ve Erol Büyükburç’a Allah’tan rahmet dileyen Güneş, sözlerini şöyle sürdürdü; “Maç değerlendirmesine geçmeden önce Şadan Kalkavan’a, kendisini ağabey gibi severdim, Allahtan rahmet diliyorum aynı dileklerim büyük sanatçı Erol Büyükburç içinde geçerli ve  örnek taraftarımız olan, cenazesinede katıldığım herkesin sevdiği kardeşimiz Fehmizat Bayraktar’a da buradan Allahtan rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun. Futboldan önce insan hayatı çok önemli.

Maça gelecek olursak. Bugün çok fazla rekabetin olacağı bir ortam yoktu. Takımımızda eksik oyuncularımız vardı, taraftarımız yoktu. Kazanmaya yakın taraf bizdik. Golleri attık, goller yedik, goller kaçırdık. Beklenmeyen şekilde fazla pozisyon verdik. Hücum bakımından çok pozisyon ürememizde rağmen baskılı oyunumuzu kullanamadık. Her şeye rağmen oyuncularımı tebrik ediyorum. Kemal Özdeş hocanın ne dediğini bilmiyorum ne düşündüğünü de bilmiyorum. Hakemle ilgili serzenişlerini bilemiyorum. Fakat bizimle ilgili öyle fauller verdi ki tartışılması gerekli. Penaltı pozisyonunu izlersek oyuncunun eli açıktı. Rakip takım antrenörü şunları dedi, bunları dedi dersek bu kısır döngü olur. Müsabakayı izleyen herkese sorun oyun kimin hakkıydı diye size Bursaspor der. Geçen haftada biz konuşma hakkına sahip değiliz dedim. Çünkü iyi oynamadık. Pozisyon üretmekte güçlük çektik. Biz bugün iyi oynadık kazanmaya yakın taraftık ve öylede oldu.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu