Güneş: ”İlk 3’ü Hak Ediyoruz”

Sözlerine , “Öncelikle bu hafta içinde olan üzüntü verici olaylara değinmek istiyorum” diyerek başlayan Güneş şu ifadeleri kullandı: “2 gün önce sevgili başkanımız İbrahim Yazıcı’nın ölüm yıldönümüydü. Sanat Dünyamızdan benim de çok çok sevdiğim usta sanatçı Zeki Alasya’yı kaybettik. Üzüntüm büyük. Baş sağlığı diliyorum. Yarın anneler günü. Ben annemi yıllar önce kaybettim. Onunla yarın birlikte olamayacağım maalesef. Ama eşimin, kızımın ve tüm annelerimin gününü kutluyorum. Cennet annelerin ayakları altındadır. Maça gelecek olursak Karabük zor durumdaydı. Biz de geçen hafta kaybettik. Kazanmamız gereken bir maçtı. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Oyun zenginliği olan, kazanmak için futbol adına her şeyi yapan bir takımız. Farklı da bir skor çıktı. Umarım devam gelir. Bütün oyuncularımı kutluyorum.

 

ÇOK GOL ATTIK AMA ÇOK DA GOL YEDİK

Fernandao’nun bir sakatlığı oldu, acısı vardı. Ama işini ne kadar sevdiğini gösterdi ortaya koyduğu oyunla. Gol atması için sahada tuttum. Ona da moral oldu bize de gol bakımından zengin bir maç oldu. Sakatlığı ciddi boyutta değil. Skor açısından zengin bir maçtı, ligde attığımız gol sayımızı çok daha yukarı seviyeye çektik. Güzel şeyleri söylemek insanı mutlu eder. Çok gol attık ama çok da gol yedik ligde. Bugün de sanki gol yemek için gol yedik. Her maçta 1 gol yiyoruz. Ben bu güzel şeyleri söylemekten ziyade sıkıntılarla uğraşıyorum. Olumlu olan, futbol zenginliğimiz var, futbol oynamaya çalışan bir takımız. 7 oldu ama daha fazla olabilirdi. 4 veya 5. olmak, aynı zamanda da Türkiye Kupası neticeleri Avrupa’ya giden takımları belirleyecek. Avrupa cezamızı doldurmak için ilk 4’te olmak durumundayız. Trabzon, Başakşehir ve biz bu mücadeleyi veriyoruz. Kupayı inşallah alırız diyoruz. CAS ile ilgili bazı bilgiler geliyor. Onu da ayrıca değerlendiririz. İlk 3’ü hak eden bir oyun ortaya koyarken ilk 4’ü kaçırırsak çok üzülürüm. Herkese teşekkür ediyorum.”

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu