Gündem Batalla

Batalla gündemden düşmüyor. Bursa.com'un haberinin ardından yıldız oyuncu için dönüş mesajları oumlu yönde karşılık bulmaya başladı.

 

Batalla'nın "Dönmeye hazırım" mesajının ardından gündem Arjantinli efsane oyuncu olmuştu. Taraftarların Bursaspor sohbetlerinin gündemine yerleşen Batalla için başkan Recep Bölükbaşı'da olumlu yönde açıklamalara yaptı.

 

Bölükbaşı, bizi isteyeni biz de isteriz diyerek diyerek transfer için açık kapı bıraktı.

 

Recep Bölükbaşı"Orada ligler yanılmıyorsam Kasım veya Aralık gibi bitiyor. Batalla'yı her zaman söylüyorum kadroda görmek istiyorum. Buradan giderken isteyerek gittiğini de düşünmüyorum. Bizimle temasa geçmesi lazım. İletişim kuramadık. Bizi isteyeni biz her zaman aldık. Sercan istedi onu da aldık. Yeni yapılan transferlerin hepsi burada olmayı istedikleri için transfer ettik. Bizi istemeyenler de gitti zaten. Batalla'ya inanıyorum. Ben Ertuğrul Sağlam'a imza attırırken orada yaşlı diye bir çıkış yapmıştım, hatalı olabilirim. Yapmak zorundaydım. Hocanın imzası gölgede kalıyordu” diye konuştu." ifadelerini kullandı.

 

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu