Günay’dan: Enver Cenk ve Özer açıklaması

Recep Günay, Enver Cenk Şahin ve Özer Hurmacı ile görüştüklerini açıkladı.

Recep Günay anlaşmaya vardıkları isimlerin daha sonra kendilerine geri dönüş yapmadıklarından dolayı sıkıntı yaşadıklarını belirtti.

Enver Cenk Şahin ve Özer Hurmacı ile görüştüklerini, anlaştıklarını belirten Recep Günay “Divan Kurulu toplantısı öncesinde Enver Cenk Şahin ile görüştük anlaştık. 7,5 milyon TL istedi. Biz de 7 milyon TL‘ye anlaştık ama sonra olmadı. Enver burada oynamak istediğini belirtti ama sonrasında birileri bu anlaşmaları bozuyor.

Özer Hurmacı geldiğinde konuştuk ve anlaştık. Sonrasında o da gitti ve dönüş yapmadı.” dedi.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sayın Başkan diyorum hala
  Oturdugun makamin hürmetine
  Biriyle anlaştiysan sözleşme imzalarsin
  Hiçbir belgeye imza atmiyorsan buna
  Anlaşma denmez görüşme denir
  Madem adamlarin akillarini birileri
  Çeliyor diyosun daha o birileri
  Akillarini çelmeden sen masaya oturup
  İmzalari attiracaksin

  114
  8
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Anlastiysan sözleşme imzalarsin okey. Adam sana sözlü olarak tamam der, iki saat sonra tekrar düşüneceğim der. Başkanın söylemek istediği o. Manavdan domates mi alıyorsunuz, vatandaş sözlü olarak okey deyip bir süre sonra sözünden dönebilir. Önce sözlü aşaması olur daha sonra yazılı. Sözlü aşamasında bozulmuş olan konular anlatılıyor.

   4
   7
  2. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Ya 3’cü lige adamın istediği paraya bakarmısın 7 Milyon TL peeeeh hemde ne peeeh bizde adamın Bursaspor sevgisinden biraz oynuyor sanıyorduk! Uloo bu ligde 1 Milyon TL’ye millet takla atıyor hadi yol orada tabanlarına güç süper ligde bile öyle para yok bu kalitede futbolcuya!

   10
   1
  3. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Sen bu oyuncularla sadece görüşmüşsün, anlaşma yok..Görüşme ile anlaşma arasındaki farkı dahi ayırt etmekten mahrum kişilerin eline kaldık. Yarabbim sabır ver.

   10
   2
 2. HEP MAZERET O BİRİLERİ HER ZAMAN OLMUŞTUR GÜÇLÜ ADAM İCRAAT YAPAR GÜÇSÜZ OLAN DA ANCAK MAZERET ÜRETİR NE ZANNETTİN O MAKAM BURSASPOR BAŞKANLIK MAKAMI ORANIN HER ZAMAN BİR AĞIRLIĞI VARDIR O ZAMAN ADAY OLMAYACAKTIN

  56
  10
  1. @TEKİN yorumuna yanıt olarak

   Bu da aynı Tayyip gibi. Dış güçler istemiyor. Yoksa başkan çok başarılı. Kimse artık o dış güçler? 50 senedir öğrenemedik amk? Dış güçlermiş. Pehh

   8
   10
 3. sende görüşüp ekibinle anlaşarak gitseniz geri dönmeseniz bidaha olmaz mı bak önünde örnekler var onlar gibi yap kac

  37
  8
 4. Senin kimseyle anlaştığın falan yok anlaştığın kişi ile anlaşma imzalarsın çocuk mu kandırıyorsun ERCEP.

  37
  9
 5. Gene yalandır bu açıklamalar, kesin ne özer nede enver ile görüştü ama görüştüm zannediyordur. Aynı alinur aktaş ile anlaştık deyip aslında, alinur aktaş ile 1 kelime bile etmemiş olduğu gibi

  36
  7
  1. @Dayko yorumuna yanıt olarak

   Konuşmalara bak. Tam köylü amk. Daha cümle kuramıyo. Derdini anlatamıyo. Ve bunu da itiraf ediyo. Biz anlatamadık, siz anlatın diyo gazetecilere. Fotokopileri size vereyim, siz millete anlatın diyo Allahın kazması. Normal şartlarda bu herifi Domaniçspor’a başkan yaparlarsa diksinler. Koca 6 milyonluk Bursa kentinin Süper Lig şampiyonu 60 yıllık şerefli kulübünün şu anki başkanına bak amk. Kuran çarpsın şaka gibi.

   1
   3
 6. Buraya yazı yazan arkadaşlar eleştiri sazını biri bırakıyor diğeri alıyor. Aynı konular yani, başkanın söylediklerinin içeriğine değinen yok.Ornek mi, adam devre arasında tahtayı açıp, takıma takviye yapma sözü veriyorum diyor kimse yorumlarında değinmiyor. Önceki yönetimin 2 yılda yapamadığı işi devre arasına dek bitirecegini söylüyor duyup yorum yapan yok. Teknik adamlarla görüşme konularını anlatıyor, futbolcularla ilgili görüşmeleri anlatıyor yine yorum yok! Varsa yoksa Recep git. Birisi yazmış, güçlü adam icraat yapar! Tahtanın açılma çalışması icraat degilmi. Kulübe gelmiş gibi görünen ve buhar olup bir yerlere gitmiş olan paralarini araştırmak icraat değil mi? Olaylara tarafsız gözle bakan her kes bunu fark eder. Bazıları Recep Bey in tarzına, kılık kıyafetine doğal haline takmış görünüyor. Adamın içi dışı aynı. Birileri gibi çıkıp süslü laflar edip sonradan kıvırmiyor. Doğal yani.

  9
  3
  1. @Krc yorumuna yanıt olarak

   Gözlerinden öperim kardeşim, 10 numara Yorum!

   Adamın elinde sihirli deynek yok ki yarın herşey düzelsin. 10 sende batırılan kulübü ertesi gün düzelir sananlar Bey’in yerine hava gazı sıkılmış.

   Adam samimi konuştu, bi tutturmuşlar ….bundan başkan mı olurmuş.

   Gidin ozaman siz yönetin..

   7
   4
 7. Ulan bu kadar yalan ancak senden çıkar be. Aynı şimdiki hükümet gibisin iyi olursa biz yaptık, kötü olursa DIŞ GÜÇLER.
  Bi bitmediniz

  3
  6
 8. Sen Bursaspor tarihinin en yüzsüz başkanısın. İki kelimeyi bir araya getirmeyen adam hâla o koltukta oturuyor. Yüzüne tükürseler Yarabbi Şükür diyecek kadar yüzsüzsün

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu