Günay yönetimi başkan adaylarını beğenmedi!

Bursaspor’da Recep Günay’ın istifa ettiği belirterek yeni yönetim arayışına giren yönetim kurulu üyelerinin ortaya çıkan başkan adaylarını beğenmediği iddia edildi.

Bursaspor’da Recep Günay’ın istifa ettiği belirterek yeni yönetim arayışına giren yönetim kurulu üyelerinin ortaya çıkan başkan adaylarını beğenmediği iddia edildi.

Söz vermelerine rağmen resmi olarak olağanüstü genel kurul kararı almayan ve yetkileri olmadığı halde başkan adaylarını basın mensuplarının önüne çıkaran yönetimin ortaya çıkan başkan adaylarıyla ilgili olarak “Düzgün bir aday çıktığı an kongre kararı alacağız. Çıkan iki adayın bizden farkı yok” dedikleri ifade edildi.

Bekir Ön ve Raşit Barışıcı hafta içinde kulübe gidip, Ersoy Saitoğlu ise sosyal medyadan ve basın mensuplarına gönderdiği açıklamayla aday olduklarını duyurmuştu…


WhatsApp’ta Bursasporluyuz kanalını logoya tıklayarak takip edebilir, tüm haberlere anında erişebilirsiniz.

36 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sen cokiyisin Recep günay birkere kongirekarari almadan başkan adayı çıkmaz isrsrla diretiyorsun Bursaspor’u bitirdin bunun hesabını vereceksin Recep gunay

  73
  12
  1. @Gurcu yorumuna yanıt olarak

   Siz kimsiniz aday beğenmiyosunuz adam tahtayı açıcaz diyo siz açabilecekmisiniz takım küme düşüyor amacınız ne sizin ne yapmaya çalışıyorsunuz bu kadar yüzsüzlük ben bu camia da ilk kez görüyorum

   7
   2
  2. @Gurcu yorumuna yanıt olarak

   Zaten recebin amacı Bursaspor’u bitirmek ve amacına ulaştı sayılır ve hiç kimse recebe dur diyemiyor bu haşa allahmı kimse birşey yapamıyor

   10
   3
  3. @Gurcu yorumuna yanıt olarak

   RG Dede İSO Kalite Kontrol 9001 Geçmemişler Para Yok Vizyon Yok Destek Yok 2 Milyar TL Borç Var Garanti Yok!

   11
   3
  4. @Gurcu yorumuna yanıt olarak

   Gurcu kardeşim, Recep G.onceki yönetimin genel kurul kararı almasından sonra, hiç bir kişinin aday olmaması sonucu başkan olmuş bir kişi. Turkiyenin büyümüş ve gelişmiş olan bu sanayi şehrine yakışan bir başkan mı bilemem! Daha güçlü, yaptırımları olan medyatik ve varlıklı olan aday olmalı mı, evet olmalı. Gördüğümüz kadarı ile böyle bir babayiğit yok işte. Bursaspor son altı ayda mı bitti veya 10 yılda mı bitti? 10 yılın faturasını yokluktan doğan, kimsenin aday olmamasından doğan bu yönetimin sırtına yüklemek tartışılır. Daha iyi olmalı miydilar tabiki evet. Bu yönetim de elbette genel kurul kararı alacak şimdi veya bir süre sonra. O zaman da göreceğiz aday adaylarını, kimler olduğunu.

   12
   28
   1. @Krc yorumuna yanıt olarak

    Bundan önceki yönetim iyi işler yapıyordu Bursaspor’un Dalton kardeşleri zorla istifa ettirdi selim Recep bir çoğu sadece çorbası na bakıyor önlerine biraz kemik atılsa hemen kongre kararı alırlar

    4
    1
   2. @Krc yorumuna yanıt olarak

    Kardeş madem Bursasporu çok seviyorlar, istifa etmeleri gerekmiyor ki, kongre kararı alırlar adayları begenmezlerse kendileri de aday olurlar, karşıda aday yokken seçilmek kolay, üyeleri ikna ederler yeniden seçilirler, bunların biz beğenmedik demeleri içine siniyor mu senin? Bunlar yöneticiliğin de içine ettiler, diyorlar ki “iyi bir aday çıksın bırakalım” neden? Çünkü basarisizlar ve istifaları isteniyor! Biz basariliyiz diyebiliyorlar mı? Yada insanlara haksizsiniz diyebilirler mı? İstifalarını istemek için daha ne yapmaları gerekiyor?

    6
    2
   3. @Krc yorumuna yanıt olarak

    Ne adayı kardeşim.
    Bu kulübü kurtaracak olan BEN ADAYIM! diyen değil.
    camianın bizzat ayağına gidip BİZİM ADAYIMIZ OL! dediği adam kurtarır.
    Ulen hangi aklı başında biri bu kadar skorcu, sabırsız ve baskıcı bir medya ve taraftar arasında sandviç olmayı göze alır..!

    20
    2
  5. @Gurcu yorumuna yanıt olarak

   Gelmiş geçmiş en kötü yönetim, takımı yönetmeye layık en iyi yönetimi seçecek öyle mi!? Yani onlar bizim yerimize karar verecek, onları seçtik ya o yüzden bize güvenmiyorlar galiba! Mazallah bize bıraksalar onlardan daha kötüsünü seçeriz diye korkuyorlar herhalde! Beyle 15 defa söylemişimdir 16.ya söylüyorum bunlar erken kongre kararı almayacak, koltuk sevdası böyle birşey sanırım, bari küme düşmeyelim de sonrasına bakalım.

   14
   1
   1. @Ahmet1966 yorumuna yanıt olarak

    Yahu sizi kim beğensin bursaspor diye birşey kalınmamış sizin gibilerinide gördük ne faydanız olacak hayırlı bir iş yapında şu kulübe kilidi siz vurunda adınızı tarih olsun ama ne olur çıkışta yönetim diye boy pozlar veripte kendinizi daha fazla rezil etmeyin

    5
    1
  6. @Gurcu yorumuna yanıt olarak

   Damat adayı mı bunlar begenmiyorsunuz?. Koskoca kulübü Esra Erol programına çevirdiniz ya helal olsun size.

   17
   2
   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Bu kabiliyet düşmanları adam gibi açıklama yapmayı öğrensinler baştan..yolda yürümesini beceremeyenler yönetici oldu..bunlar kalırsa kesinlikle düşer.. düşmeyecek takım olsa bile düşürürler kardeşim.. bunların kendine hayrı yok takıma ne verecekler.. bunları yönetici ve başkan yapanlara sorulmalı hiç mi başka adam kalmamıştı diye .

    3
    1
 2. bu adayları tanıtmak yerel medyanın görevi.
  mesela,
  bursa da bir karşılıkları var mı_
  sporun içindeki yerleri, aldıkları görevler, başardıkları işler, yöneticilik vasıfları, vizyonları, bilgi, birikim ve donanımları ne???

  34
 3. Geçenlerde bu sitede yer almış, sayın başkanın makam aracı ile ilgili bir konuya açıklık getirmek şart.

  Bu kulübün sayın başkanın 3 farklı makam aracı, her birinin ayrı 3 özel şöförü, her birinin ayrı ayrı 3’er koruma görevlisi var.

  Alay Kıraathanesi’ndeki oyun seanslarına gidişlerinde görüldüğü üzere sayın başkan su sıralar 28 Milyon dolarlık Rolls Royce Boat Tail marka makam aracını kullanıyor.

  Sayın başkan eğitimsiz, kariyersiz, birikimsiz, çulsuz, hesap kitap bilmez, bin / milyon / milyar kavramlarını hep karıştırır, iki lafı bir araya getiremez, çokoprens yer, bugün ak dediğine yarın kara der ama Allah’ı var, bulunduğu makamın ağırlığını çok iyi taşır.

  Bakmayın siz tribünlerden ana avrat küfür eden üç beş çapulcuya.

  Biz kendisinden iki cihanda razıyız.

  Çok ilerlemiş yaşına, sonrasında aklî melekelerinde oluşabilecek her tür sıkıntıya rağmen çok uzun yıllar başkanlık koltuğumuza daha sıkı sarılmasını, hiç bırakmamasını arzu eder, kendisine saygı, sevgi, hürmet ve muhabbetlerimizi arz ederiz.

  26
  5
 4. Siz kimsiniz de aday beğenmiyorsunuz lan cebinizde beş kuruş yok çulsuzlar çok şerefsiz haysiyetsiz insan gördüm ama senin gibi katıksızını görmedim Recep Günay al çulsuz arkadaşlarını da defol git gitmezsen bu işin sonu kötüye gidiyor

  12
  3
 5. Senelerdir diyorum kapatin gitsin gazoz olmayın efsane kalın alacaklilarda alabilirseler alsinlar bir kuruş odemeyin ne var ki bir sampiyonluk bir kupa açın düzgün bir klüp Yıldırım Sporu falan alın cevirin Bursafk ya onuda sirket yapin goztepe gb hersene şampiyonluğa oynayalim bu nedir ya sevgide bir yere kadar rezillikten baska birşey değil bu iti köpeğide arka bahçesine sokmayin kulübün

  10
  2
 6. Reco ve saz arkadaşları siz bu kulübün başına gelmiş en alçak en kötü en basiretsiz em vizyonsuz karakterlersiniz. İnsan kendini bilecek aynaya bir bakacak ben kimim diyecek. Sizden kapıya güvenlik bile olmaz. İSTİFA EDECEKSİNİZ!

  8
  2
 7. Bence Selim çıksın konuşsun. Ortalarda yok ne hikmetse. Çok konuduyordu 2 ay bekleyin bakın davalar sonrası para akacak diyordu Recep e sabır gösterin hadi çık konuş şimdi de Selim ve avaneleri, Selim onurumuzdur diyenler, neredesiniz corbacilar?

  7
  1
  1. @Gemlikli yorumuna yanıt olarak

   Böyle yönetim şekli olma amatör kulup mü yönetiyorsun sen gelen gideni aratır diye bir söz var malesef ali ay yönetimini arıyoruz malesef

   4
   1
 8. Ya ben harbiden bunlar kadar yüzsüz insanlar görmedim. Ne demek ya adayları beğenmedik vay arkadaş kimsiniz lan siz?

  7
  1
 9. Bir Bursaspor taraftarı olarak bu olayların bitmesini temenni ediyorum ve bunun için bu takımın küme düşmesini istiyorum ki Bursaspor kimsenin oyuncağı olmasın klüp kapansın. Kongre kararı almadan aday çıkmaz. Artık yönetim ile taraftar ve şehir ayrıştı. Kimse bu kulübe 1 lira vermez. Mayısta aday çıkmaz çünkü Mayıs ayına kadar küme düşeriz.

  4
  1
 10. siz başkanın kurul kararı mı alacağını zannettiniz. herkes bekleyecek zamanını. RECEP GÜNAY a sonuna kadar güveniyoruz. şu davalar işleme girsin yeter. sonra bekle bizi süper lig. GELİYORUZZZ.
  OKADARRRR

  3
  13
 11. Abi komedi gibi… texas mış; derneklermiş; iş adamlarıymış kimse konuşmasın bir daha. 2-3 tane adamı başkanlıktan severek veya severek gönderecek bir tane adam yok şehirde. Bir sonraki kongrede bende adayım

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu