Günay: Şimdiye kadar 30 milyon lira ödedik

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay takım içinde havanın olumluya döndüğünü ve bunun karşılığını galibiyetlerle aldıklarını dile getirdi.

Recep Günay, “Kötü bir başlangıç yapıldı. Camiadaki olumsuz hava takıma da yansıdı. Teknik açıdan bir iki değişiklik yapıldı. Murat Sözkesen, Mustafa Gönden, Okan Yılmaz Bursaspor’un çocukları. En az bizim kadar Bursaspor’u seven kişilerin olması Bursa için bir şanstır. Takıma güvenirsek karşılığını bu şekilde alırız. Bu sadece A takım için değil altyapı için de geçerli. Bursaspor’un geleceğinin Vakıfköy’de olduğunu düşünüyoruz” dedi.

4 yıl önce kaldıkları otelin haczi geldi

Bursaspor Başkanı Recep Günay, yeşil-beyazlı takımın Süper Lig’den düştüğü sezon o dönemki yönetimin Malatya’daki konaklama ücretini ödemediğini ve bu ödemenin haczinin ellerine ulaştığını söyledi. Günay, “4 aydır görevdeyiz. Bu süreçte maaşları gününde ödüyoruz. Primleri maçtan önce ödüyoruz. 1 milyon lira elektrik gideri var kulübün, söndürmüyoruz elektriği. Doğalgazı kestirtmedik. Bizim için vergi taksitlerini ödeyemez dediler, kasım ayına kadar ödedik.

Şu ana kadar 30 milyon liraya yakın harcama yaptık ve bir kuruş borç yazdırmadık. Deplasmanda yöneticilerimiz konaklama için paralarını kendi cebinden veriyor. Paralı yöneticiler, Malatya’da küme düştüğümüz maçta otel paralarını ödememişler. Kendi kaldıklarını da kulübe yazdırmışlar. Bunların hacizleri bize geldi. Hatta hediye götürdükleri kestane şekerlerinden bile haciz geldi” diye konuştu.

17 Yorum Onay bekleyen 2 yorum var

 1. Ali Ay başkan Bursaspor şampiyon (!)
  Adam daha kestane şekerinin parasını ödemiyor bir de utanmadan Ali ay diyorsunuz defolun gidin artık Teksas
  Size rağmen kurtulacak bu kulüp
  Defolun gidin artık

  118
  7
  1. @Timsah yorumuna yanıt olarak

   Burda kendisine taraftar diyenler.

   Ne var ne yok , hicbirşeyden bilmeyenlere, hicbirşeyden anlamayanlara.

   Herkese tutturmuş Recep Recep.

   Herkes aynı şarkıyı söylemeye başlamış!

   Tek gerçek Bursaspor, Bursaspor’umuz için herşey yapılmalı.

   Karşı gelenler gerçek taraftar olmaz.

   Bursaporu ayakta tutmayan başkanları da gördük

   Çözüm ileten, bursaporumuza sahip çıkan gerçekçi planı olan başkan!.
   Gerisi hava oyunları!

   23
   2
   1. @fff yorumuna yanıt olarak

    Çalman lazım hırsızlık yapman lazım bu taraftar bunları seviyor gerçekte takipteyim diğerlerinde çok desteği hak eden bir başkansın bu hem forma hem kapalı bileti alıp geliyorum.Herşey Bursaspor için

    16
  2. @Timsah yorumuna yanıt olarak

   Adam “30 milyon lira ödedik” derken borç ödemiş gibi laf ediyor. Halbuki ödediği günlük mecburi giderler.

   Adam “Bursaspor’un geleceğinin Vakıfköy’de olduğunu düşünüyoruz” diyor. Vakıfköy’ün böyle bir işlevi olduğunu hiç birimiz nasıl akıl edemedik?

   Adam elektrik, doğalgaz borcunu ödedik demiyor, “kestirmedik” diyor. 🙂

   Adam Malatya’daki otelin ve Bursalı kestanecinin haciz evraklarının “ellerine ulaştığını” söylerken bu evraklar 4 yıl sonra, sanki bugünlerde kendilerine gelmiş gibi laf ediyor. 🙂

   Adamın suçu yok. Bu tip eğitimsizleri başkan yapanlarda suç.

   45
   40
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Ali Ay denilenden bahsediyor süper ligden düştüğümüz sene Daha ne kadar rezillikleri ortaya çıkacak merak ediyorum bunlar nasıl insan nasıl iş adamı nasıl sofraya oturduklarında çocuklarının yüzlerine bakabiliyorlar hiç mi utanma sıkılma yok haysiyet şeref itibar hiç mi uğramamış bunlara yazıklar olsun

   15
   2
 2. Teksas’ında bi temizliğe ihtiyaçı var bu kulüpten kim ne kadar yemiş kim gerçek taraftar görmek lazım. Neden sürekli bu kulubü düşüren ali ay istendi düşünmek lazım araştırmak lazım..

  23
  1
 3. Otel ücretini ödemeyip Bursasporun hesabına kim yazdırdıysa açıklayın Sayın Başkan. Herkes kimin ne olduğunu görsün. Açıklamazsanız sadece iddaa olarak kalır.

  18
  1
 4. Bakın adam hala bir ruh olusturma peşinde takım içindeki havanın iyileşmesinden dolayı galibiyetler almaya başladık demiş halbuki rakipler dandikti bunu herkes biliyor Recep günay desteği kesinlikle hak ediyor ayrıca Recep günaya kızıp faturayi Bursaspor’a kesemezsiniz çıksın artık stad ortalaması 20 lere

  13
 5. tamam denize düşen yılanı sarılır bende istemedim recep günay yerine başka biri gelsin ama yılanı sarılır insan ali aya sarılmaz adamın suratından sahtekarlık akıyor adam 1000 liralık şekeri ödememiş hadi bunları bilmiyorduk ya bu adam döneminde kapandı transfer tahtası çok iyi niyetli olsa transfer tahtasını kapatıp kulubü hacz etmezdi . bu adamın mehmet abiye aldığı tavrı sevmiyorum onun dışında sevmediğim hareketi yok mehmet abinin gönlü alınmalı o hareket yakışmadı. o adam bu kulup için ceza yattı

  6
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu