Günay: Küme düşme eksi 3 puan…

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde basın toplantısında konuşan Recep Günay açıklamalarda bulundu.

Bursaspor‘un durumunun çok kötü olduğunu ve küme düşme ile 3 puan silme gibi tehlikelerinin bulunduğunu ifade eden Günay, dönemin birlik beraberlik dönemi olmasını gerektiğini belirtti.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hele sen bir seçimli genel kurul karari al,gerisi zaten kendiliğinden gelir..Niye zorluyorsun anlaşılmıyor.Istenmiyorsun işte..Anla artık..

  95
  24
  1. @x on the beach yorumuna yanıt olarak

   Bazı insanlar vardır toplar damar gibi camiayı ayağa kaldırır. Bu doğuştan gelen bir yetenektir. Başkanımız birlik beraberlik zamanı dediğinde bile buna inandığını düşünmüyorum.

   10
   5
 2. İnsanlar görüşmemek için telefonlarını kapatıyorlar. Bu kadar değersizsin insanların gözünde. İnsan az biraz utanır, rencide olur ne bilim bir şeyler olur da çekilir kenara. Yav bu nasıl bir ruh halidir.

  12
  2
 3. Bunları biliyoruz başkan, sen ne yaptın şikayet etmekten başka. Elindeki mevcut sözleşmesi biten tecrübeli futbolcuları bile koruyamadın. Faydayı bırak daha fazla zarar vermeden görevi bırak. Anlaşıldıki,bu iş böyle yürümeyecek.

  11
  3
 4. Bazı yorumları okuyorumda Recep Günay şu an Bursasporun başkanıdır kimse şahsına küfür edemez protesto edebilirsiniz istifasını istiyebilirsiniz ama küfür edemezsiniz bir yeriniz yiyorsa çıkın karşısına öyle küfür edin bakalım edebilecek isiniz. Bu takımı Günay düşürmedi düşürenleri boçlandıranlar transfer yasağını getirenlere bu eski başkanlara bu kadar hakeretler bu kadar küfür edildimi acaba. Şu tüzük kongresi bir yapılsın bakalım yeni yasaya göre takım artık AŞ olmak zorunda başka kurtuluş yok. Futbol takımı basketbol takımı gibi olmalı.

  8
  11
 5. Yiyemiyeceğin şeye saldırma rezil ettin takımı sen zaten zavallının birisin seni oraya seçenlerin cezası tez günde gelsin yazıklar olsun

 6. Ne diye başkan oldu bu adam hiç bir hedefi ve iddiası yok düşürmek için başkana gerek yok bu camianın üstüne ölü toprağı serilmiş.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu