Günay ile iş işten geçti!

Recep Günay, Bursaspor'un son dönemde önünü kapatan en büyük etken olarak ön plana çıkıyor.

Futbolculara ödeme yapmayan, kulüp lisans alamadığı için TFF’den 3 puan silme cezası gelmesini dahi önleyemeyen Recep Günay ‘kulübün hakkını arıyorum’ diyerek eski yöneticilere davalar açmaktan başka bir şey yapmadı.

Ülkemizde en basit davanın dahi yıllarca sürdüğü gerçeği ortadayken yapılan bu hamleler kendi başarısızlığını örtmekten öteye gitmedi.

Bursaspor’dan en büyük alacaklı gözüken eski başkanlardan Ali Ay’ın kongre çağrılarını da dava tehditleriyle geri çeviren Recep Günay aralık ayı sonunda ocak ayı için olağanüstü kongre kararı alsa da iş işten geçmiş oldu.

Üstüne üstlük devlete olan vergi ve SGK borçlarının taksitlerinin ödenmemesi üzerine yapılandırmaların bozulması kulübün sırtına en az 100 milyon lira daha borç binmesine neden oldu.

Bursaspor’un efsane kaptanlarından Sinan Bür’ün başkanlığında yeşil-beyazlı formayı yıllarca giymiş futbolculardan oluşan yeni yönetim 21 Ocak’ta göreve seçilse de önlerinde ne transfer tahtasını açmaya ne zaman ne de maddi imkan olmayınca yola mevcut oyuncularla devam edildi.

Yoluyla
Erdal Akçay
Kaynak
Olay Medya

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu adam ilk yarının sonlarına doğru kapı dışarı konmalıydı.!

  Takımı Arka plana alıp vız geçip, Bursaporun üçüncü lige düşmemisinin baş mimarı.
  Üç puan cezası Bursaporumuzu tam dibe çekmiş oldu!.
  Koltuğa yapıştı kaldu!

  53
  18
   1. @Mkp yorumuna yanıt olarak

    Peki herşeyi anladıkta diğer başkan adayı Raşit Barışıcı Bursaspor’un transfer yasağı gibi bir problemi yoktur göreve geldiğimizde tahtayı açıp gerekli yerlere takviye yapacağız dediği hâlde niye bu kuruldaki arkadaşlar bu adayı tercih etmedi. Ve dava süreçlerini takip edeceğiz dediği halde kimin işine gelmedi acaba

    8
    1
    1. @ERALPBEY.16 yorumuna yanıt olarak

     Raşit Barıçıcı’da akşam eve gitmeye para yok. Ne tahtayı açması. Bizim tahtayı Ali Koç bie açamaz amk. Siz neden bahsediyonuz? Raşit Barışıcı’ymış. Hahahaha

     1
     1
   2. @Mkp yorumuna yanıt olarak

    Güzel oku yazduklarumu, ben bu dönemden bahsedmiyorum.
    Neyazıkki okumakta zorluk cekmişsun! Bizi üçüncü lige düşüren bu adam .
    Takıma çare bulucana, palavralaru döktü durdu.
    Hepimiz gördük ve görüyoruz, aylardır bu çocuklarla olmadığını.
    Maalesef sende görmemişsun!
    SONRA insan çaba gösterir de şu üç puan silinmesin diye.
    Hiçbirini göremedum.

    Sen görmüşsun!

    Bravo ve maşallah SANA!!

    23
    6
 2. Habercilik yazarlık artık şerefli onurlu doğruları söyleyen insan işi olmaktan çıktı. Ali ay kongre istemiş e nerde ocak kongresinde adaylığını göremedik nerede o siz kıymetli yazarların parasını alıp ismini zikretmediğiniz Bursaspor umun ciğerini sömüren eski başkanlar. Siz bu haberler ile birilerini kandırdığınızı sansanız da kul hakkına girmekten başka bir şey yapmıyorsunuz. Bu yorum yayınlanmayacak biliyorum ama siz de bilin ki Bursasporu kendi menfaatleri doğrultusunda ağzına alan yalan yanlış haber yapan sizler de elbet cehennem ile tanışacaksınız

  21
  5
 3. Ali ayi ve ondan SONRA gelen bütün yöntemlere dava açmak lazım…
  Şuanki yönetimi katmam, ellerinden geldiği kadar yapmaya uğraştılar.

  Neyazıkki Recep günay koltuğa yapışık kalmıştı.

  6
  2
 4. Olay Gazetesi
  Bu Makaleyi Yazanı az çok Tahmin ediyorum
  Sıkıyorsa Kulübü Soyup Soğana Çevirenleri
  Yazsana Görelim Çorbacı
  Recep Günay ne’yapsın Adam biraz
  İşin Üsttüne Gitti onuda Bitirdiler
  Hele’sen Receplerden bi Başla Bakalım
  Recep Günay Gelene Kadar Millet
  Ak Koyun Kara Koyunu bi Görsün
  Hiç bir Spor Yazarı Şimdiye kadar iki
  Satır Yazmadı Vede Yazamadı yalan’mı?

  5
  3
 5. Ne kininiz varmış şu adama karşı be? hala mı atamadınız dava korkunuzu üzerinizden? Sanki adam düşürdü alt lige ya da bunca borcu adam yaptı. Biraz ahlak. Ramazan’da bile hakka girmekten çekinmiyorsunuz. Tek korkunuzu dosyaların ucunun size dokunmaması.

  4
  4
  1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Hay dikeyim onun dosyalarını ben. Bugüne kadar hangi dosyası kazanmış da Bursaspor’a bi faydası dokanmış? Hep rüzgar amk. Başka bi bok yok.

 6. Erdal Akçay şu adamla uğraşmaktan vaz geçmedin gitti. Neyin ne olduğunu sende çok iyi biliyorsun. Paralı uşaklık ediyorsun.Şu mübarek günde seni Allah’a havale ediyorum.

  4
  2
 7. Adammi kov sonra suclu recep baṣkan .yeni gelen baṣkan yönetim ne yapti bir anlatin tek guzel yaptiklari ṣey tff baskani bursaya geldigin de iskender yedirip hesabini da bursaspor kasasin dan ödediler.texas bursasporu mafettiniz.

  2
  1
 8. Yaklaşık 1.5 milyar liraya ulaşan borç ve sportif başarısızlığın tüm döneminde var olan ve her dönemde Bursasporu siyasete alet ederek bugünlere gelmesinde sorumluluğu olan aynı zamanda Türkiye.nin en maliyetli sdadını da yaparak hatta tamda bitirmeyen bir siyasi kesime seçime 2 gün kala methiye düzen Yönetim Kurulunu candan tebrik ediyorum tam isabet …

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu