Günay: Elvir Balic ile anlaştık ama!

Bursaspor Başkanı Recep Günay teknik adamlı konusuna açıklık getirdi.

Basın toplantısında konuşan Günay dün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde Elvir Balic ile teknik adamlık konusunda anlaşma sağladıklarını ifade etti.

Bu görüşmenin ardından Balic‘in İstanbul‘a gittiğini ve sonrasında telefonlarını kapatarak kendilerine cevap vermediğini ve Elvir Balic‘e ulaşamadıklarını belirtti.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adamlara neler konuşup, boş teklifler yapıyorsunuz ki; telefonu kapstmayı bırakın, gezegen değiştirecekler neredeyse.
  Koskoca camiayı yeterince rezil ettiniz
  GİDİN ARTIK!..

  108
  15
 2. Sayın Başkan bir açıklama yaparken
  Ama kelimesi kullanıyorsan yaptigin
  Açiklamanin hiçbir hùkmü yok demektir
  Adamla anlaştiysan tutucan kolundan
  Getiricen Bursaya bunu beceremiyorsan
  Bari 4 milyon önünde beceriksizligini
  Haykirma arkadaş o makamin bir
  Ağirligi olsun biraz

  69
  8
 3. Karaktersiz ve basiret abidesi bir yönetim bunlar gitmeden bir şeyin düzeleceği yok nasıl bir anlaşma sağlıyorsunuz arkadaş ayıptır ya

  46
  11
 4. Gene yalandır bu açıklamalar, kesin ne özer nede enver ile görüştü ama görüştüm zannediyordur. Aynı alinur aktaş ile anlaştık deyip aslında, alinur aktaş ile 1 kelime bile etmemiş olduğu gibi

  39
  10
 5. Balic kim …ne başarısı var….???

  Özeri al ikisini birbirine vur.

  Özer 8 Mac yenilmeme ünvanını elde etmiş olabilir… beraberlikler yarım yenilgi üç puan sisteminde.

  8 Mac sonra…. sonrası gelmeyince başarı demem..

  10
  3
  1. @YaVuzBu16💚 yorumuna yanıt olarak

   Küçükken oturduğumuz mahallede bi Kadir abimiz vardı. Sürekli böyle vaatler ümitler işler güçler falan. Arkasını sorduğumuzda da hep bir yalan dolan alavere dalavere. Kızıp kalkıp gitmeler, beş dakkaya geriye dönmeler.Kadir abiyi hatırlatıyor bana hep bu şahıs. Çocukça…

   3
   2
 6. Ulan beğenmediğimiz o Recep Oynakbaşı, koskoca Şenol Güneş’i tuttu kolundan Bursaspor’a getirdi, sen bırak Baliç’i, dötü pohlu Özer’i bile Bursa’ya getiremiyon amk. Neremin başkanısın sen aga? Anca kağıtları, fotokopileri göster amk. Başka bi numara yok.

  5
  6
 7. demekki sende ekonomik olarak daha güçlü olanlar senin orda olmanı istemiyolar sanada burası büyük geldi senin yapacağın iş değilmiş hemen istifa et gelmek isteyenler gelsin yoksa takım zarar görüyor

  3
  2
 8. Bu Rececp başgan bana muhalefetteki dedemi hatırlatıyor. Sıfır tutarlılık, adamın ağzından çıkanı kulağı duymuyor azizim….

  3
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu