Günay: Bursaspor için ölümü göze aldım

Bursaspor’da alınan olağanüstü genel kurul kararı sonrası Başkan Recep Günay, açıklamalarda bulundu.

Recep Günay “Ben yarın gideceğim, bütün bu davaları düştü kabul edin. Çekildiğim an, yeni gelen kişi müdahil olmazsa davalar düşer. 3 puanı da, tahtayı da unutun. Madem biz yaramaz adamız, bu kulüp için kimlerin kapısını çalmadım. Çalmadığım kapı kalmadı. Bana değil Bursaspor’a sahip çıkın dedim. Bu davaları kazanırsak Bursaspor eski günlerine böyle gelir.

Ben ölümü göze aldım. Yanlış yapmışım. Benim Mesut Mestan’la Ali Ay ile ne kavgam olur. 6-7 ay, 1 sene sabredin ya. Son 10 yılın biletini, bedelini bize kestiler. Futbolcular iki ay sonra para alsınlar. Ne olmuş, yıldız futbolcu mu bunlar? Biz mi dedik bunlara 3 gol yiyin diye.

TFF başkanıyla 2,5 saate yakın toplantı yaptık. Hukuk kurulları da geldi. Bursaspor’un buradan nasıl çıkacağıyla ilgili kendilerini aydınlatmak istedik. Bu yönetmeliği hazırlayan Hukuk Kurulu’nun başkanı. Sizden bunu uygulamanızı istiyoruz dedik. Yargıtay hakimliğinin daha hakim olduğunu, duruşmalı olarak mahkeme yapılacak ve karar sonrasında başa mı eskiye mi döneceğiz.

400 milyon verip tahtayı açacak biri varsa 24 saat kapısında secde ederim. Öyle bir insan öyle bir para yok. Bursaspor ikinci bir macerayı kaldıramaz. Bütün Bursa bir araya gelsin kapatma şansı yok. Transfer yasağı geldiğinde kimi oynatacağız, kim çıkacak sahaya?” ifadelerini kullandı.


WhatsApp’ta Bursasporluyuz kanalını logoya tıklayarak takip edebilir, tüm haberlere anında erişebilirsiniz.

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Lodos yorumuna yanıt olarak

   Herkeste bir efsanedir bu laflar.Efendim ben ölümü göze aldım,ben konuşursam ortalık karışır.bi sk olduğu yok yıllardır.Bizim mahalle muhtarıni koy aynisini yapar bunların.Bir farkın yoksa git kardeşim.

   7
   8
  2. @Lodos yorumuna yanıt olarak

   “”Futbolcular iki ay sonra para alsınlar. Ne olmuş, yıldız futbolcu mu bunlar? Biz mi dedik bunlara 3 gol yiyin diye”” Şu açıklamasının altına imzamı atarım. katılıyor GS, FB, Bjk gibi dev kulüplerde bile futbolcu ödemelerinde gecikmeler sıkıntılar yasanabiliyor. 2 ay maaş alamadı diye ağlayacak sizlayacak futbolcu kendine takım baksın devre arasında. Altyapidan yeni çıkmışsın kulüp sana şans vermiş kulübü zor zamanında idare edeceksin. Anlaşıldı bizim futbolcuların isteksiz hallerinin nedeni. Sanki geçmişte olmadı bu sıkıntılar. Gidip Sercan, Volkan abilerine sorsunlar onlar bile süper yıldız adayıyken maaş sıkıntısı yaşamışlardı. Bunlar daha altyapidan yeni çıkmışlar snaki bana Jude Bellingham, Alejandro Garnacho, Pedri, Gavi bunlar….Peh…. Salon gitsin Zaferspor dan başka talipleri cikmazzzz

   12
   7
  3. @Lodos yorumuna yanıt olarak

   Bunlar kongre kararı falan almamış kardeşim boşuna bekleme Mayıs ayında 4. lige düşeriz kongreyi yaparız, bu haysiyetsizleri de tarihe gömeriz, buna sadece Hatce diyen yanlış demiş, bildiğin çirkef mahalle karısı bu!

   16
   22
   1. @Ahmet1966 yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim, açıklamayı iyi dinlememiş veya okumamışsin. İstersen bir daha oku veya birine ne demek istiyorlar diye bir sor. Bu Recep G.düşmanliği neden? Hani sevdiğiniz veya başkan olmasını istediğiniz adayınız nerede? Gidin kapısında nöbet tutun, ikna etmek için yalvarin. Sizi dinleyip aday olmuyorlarsa demek sizi hiç dikkate almıyorlar. Kısacası değersiz bir eşya gibisiniz. Ona göre davranın! Sizi dinlemiyorlar işte, ne yapmalıyız? Mahalle karısı dediğin adam kimse sahip çıkmadığı için başkan olduğunu da bilmiyorsunuz. Adayınız kim kardeşim? Sanırım onu da bilmiyorsunuz! Adayinizi şimdi duyurun ya da sonsuza kadar her hangi bir seçilen kişiyi kabul edin.

    15
    8
  4. @Lodos yorumuna yanıt olarak

   “Aralık sonuna kadar 3 tane kesin transfer yasağı cezası gelecek. Para verseniz de açamayacaksınız tahtayı” yani bu herşeyi anlatıyor 4’cü lige paraşütsüz düşüyoruz zaten sezon sonu elde olan kadroda dağılır orada Eskişehir gibi BAL ligine yol alırız çünkü o ligde kemik kıranlar oynuyor öyle YouTube yayın vs 17-18 yaşında çocuklar ile oynanacak yer değil bunu anlamıyor kimse mankafalar ise hiç anlamıyor başkan olacak ve 200-400 milyon TL verecek enayi yok ve hele hele 2 milyar TL borcun altına girecek tralelli!

   19
   2
  5. @Lodos yorumuna yanıt olarak

   Herkesin gözbebeği olarak baktı unitimsahh ve onun üyesi olan ali ayın ekibinde olan kişilere blok oy verdiler. maratonda dahil buna bu buradan başladı. çıkıp özür dilemedi. görkem ali ayın yönetimindeydi iyi bir kişidir. iyi insandır ama hata yaptık demeleri lazımdı

   24
   3
 1. Kapısında secde ederim ne demek yahu. Şirk kokan bir cümle. Allah ıslah etsin. Bursaspor senden kurtulsun önce gerisi gelir..

  36
  26
  1. @Gurcu yorumuna yanıt olarak

   Hay dilini eşek arısı doksun lan.

   Yüz bin kere KONGİRE yazdın.

   Hay KONGİRE kadar kafana taş düşsün.

   Doğrusunu yaz şunun. 😡

   22
   4
 2. Bu hatçe nasıl bi’ şey ya?

  Zaten çoluk çocuklardan oluşan kendi topçuları için herkesin önünde “biz mi dedik 3 tane yiyin diye?” şeklinde konuşabilecek kadar acz içerisinde. Söylediği lafın nereye gittiğini düşünemeyecek kadar aklî sıkıntıda.

  16
  11
 3. Halla palavraları döküyor… ułan
  Bursapor dibe zaten senin sayende dimir atmış durumda bulunuyor!

  Seninde öbür.. gelmiş geçmiş başkanlardan farkın yok!

  9
  7
 4. başlığı okuyunca adanademir başkanı gibi bu da tüm borcu üstüne aldı intihar ediyor sandım, başka seyler zırvalamış, tüh.
  madem transferi açamayacaktın, ne diye ısrar ettin. takım senin yüzünden alt lige düşecek. sen ise hala o davadan para gelir bu davadan para gelir diye rüya görmeye devam et. adamın egosu yüzünden koskaca şehrin, takımın bir senesi çöpe gitti. şaka gibi yahu.

  6
  9
 5. Recep tarihi acikla kıvırma kongire kararı andın adamsan tarihi acikla yeter artin konuştuğun ceviz kanunu doldurmaz bos

  3
  3
 6. Bırakın onu bunu da 1 futbolcunun cezası ve süre mühleti nitiyor 15 gün içinde ödeme yapılmazsa 2 ya da 3 dönem daha yani 1bucuk yıl transfer yasagı gelecek yine ödesek de açılmamak üzere ? Acil destek lazım aday olacaklardan ta da kimdense

  2
  1
 7. Bursa gibi bir şehirde 400 milyon bulunmayacak para mı Bursa’da 500 tane büyük değil çok çok büyük şirket rahat var ama Bursaspor kalmadı artık.kaç kere para topladılar kampanya yaptılar paraları hiç ettiler sonra rezilliği bu adama kaldı.eminin topladığı paralar abuk subuk futbolculara hibe edildi öncekiler ceplerini doldurdular şimdi bulunmayacak para oldu 400 milyon artık kimsenin güveni kalmadı sportif başarı kendi futbolcularıyla gelir yada gelmez bu efsanede biter yazık.

 8. Osuruktan teyyare boş kova hani bursasporu okadar borcu yoktu baktılar kasa boş kimse güvenmiyor bunlara geri adım attılar konu bundan ibaret bu güne kadar kaç kere maç izlemeye gelmiş recep bey

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu