Günah Keçisi Lazımdı

Torku Konyaspor karşısında alınan yenilgiden sonra Bursaspor'un yollarını ayırma kararı aldığı Christoph Daum ile sözleşmesi feshedildi. Avukatların da katıldığı görüşmelerin ardından Alman çalıştırıcının sezon sonuna kadar 3 aylık alacağı olan 390 bin Euro kendisine ödendi. Daha sonra da Daum'un sözleşmesi feshedildi.

 

SİTEDEN AÇIKLANDI

Bu gelişmenin ardından kulübün internet sitesinden; “Teknik Direktör Christoph Daum ile kulübümüzün yolları resmi olarak ayrılmıştır, kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz” denildi. Daum’un yanı sıra yardımcı antrenör Rudi Verkempinck ile de yollar ayrıldı.

 

Günah keçisi lazımdı

Bursaspor kulübüyle yollarını ayıran Christoph Daum, Alman basınına açıklamalarda bulundu. Daum, “Bursaspor'da Türkiye Kupası'nı almak ve Avrupa Ligi'ne kalmak isterdim. İkisi de mümkündü. Ancak bir günah keçisi lazımdı. Daha fazla işbirliği ise neredeyse imkansızdı” dedi.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu