Gün Kongre Günü!..

Bursaspor’da Başkan İbrahim Yazıcı'nın vefatıyla başlayan süreçte son gelindi. Yeşil Beyazlı kulübün olağanüstü genel kurulu, Atatürk Spor Salonu’nda saat 19.00’da yapılacak. Başkan adayı olan Hayri Yazıcı, Erkan Körüstan, İlhan Uslu, Mesut Mestan ve Muzaffer Önadım, seçilebilmek için üyelerden oy isteyecek. 50’nci kuruluş yıldönümünü kutlayan Bursaspor, bugüne kadar tam 49 genel kurul yaptı.

 

2793 ÜYE OY KULLANABİLECEK

Olağanüstü genel kurulda kulübün 3175 üyesinden aidatlarını yatıran 2793 üye oy kullanabilecek. 7 Haziran’da çoğunluk sağlanamadığı için toplamayan genel kurula, sadece 320 üye katılmıştı. Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, “Çekişmeli bir genel kurul yaşayacağız. Bu nedenle üyelerimiz yanlarında kimlik numaralarını belirten nüfus cüzdanı veya ehliyetlerini göstermeleri gerekiyor. Oy kullanan herkes, sandık görevlisine kimliğini göstermek zorundadır” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu