Gümbür gümbür geliyoruz

Bursaspor taraftarının yıllardır özlemle beklediği Basketbol şubesi bu sene salonlarda yerini alırken başarılı ve istekli bir sezon geçiriyor.

Potanın Timsahları bugün çok çekişmeli geçen bir maçı daha galip bitirmeyi başardı. Nilüfer Spor Salonu’nda oynanan mücadelede Bursaspor Antalya Kepez Belediyesini 69 – 66 mağlup ederken Amatör Şubelerden Sorumlu Yöneticimiz Sezer Sezgin heyecandan yerinde duramadı. Maç sonrası görüşlerini aldığımız Sezgin ' Kepez Belediyesi ile aramızda bir puanlık  fark vardı. Bu farkı daha da açmak için sahaya her zamanki gibi kazanma arzusuyla çıkmıştık. Oyuncularımız  taraftarımızın önünde çok büyük mücadele örneği sergileyerek maçı kazanmayı başardılar. Tüm takıma çok teşekkür ediyorum. Bugün Nilüfer Spor Salonu’nda oynadık taraftarımız desteklerini esirgemedi. Beklediğimiz doluluğu sağlayamasakta  hem çalışma günü hemde maç saatini bunun nedenleri olarak görüyoruz. Taraftarımızın pozitif anlamda  itici bir güç olduğu aşikar. Hem Basketbol hemde Voleybol takımlarımıza desteğe devam etsinler. Bizler de Bursa'mıza bu sezon Amatör şubeler olarak iki şampiyonluk hediye edelim.'

Bursasporluyuz.net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu