Gülgüler “Mustafa Er kendisi bıraktı!”

Başkan Hayrettin Gülgüler, camiadan birlik beraberlik istediklerini, tek düşüncelerinin Bursaspor’u Süper Lig’e yükseltmek olduğunu söyledi.

Bursaspor Divan Kurulu olağan toplantısı dün akşam Bitci Timsah Park’ta yapılırken, yeşil beyazlı kulübün başkanı Hayrettin Gülgüler üyelere bilgi verdi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda daha sonra üyeler söz alarak düşüncelerini anlatıp Başkan Hayrettin Gülgüler’e sorular yönelttiler. Kürsüye gelen Başkan Gülgüler, şunları söyledi: “Mustafa Er kendisi bıraktı. Bizimle devam etmesi için rica ettim ama kabul etmedi. Biz de kararına saygı duyduk.”

SON 10 YIL DENETLENİYOR

“Kulübümüzün geriye dönük 10 yılı bir bağımsız kuruluş tarafından denetleniyor. Aynı zamanda maliye de denetliyor. Bunun yanında icra memurları da kulübümüzden çıkmıyor. Geçen sezonki kadromuzdan 4 oyuncu gitti. Ozan İsmail Koç, Berat Altındiş, Ertuğrul Kurtuluş ve Çağatay Yılmaz oynama garantili gitti. Fatih Tekke ile anlaşırken camiamızın taleplerini beklentilerini bildiğini söyledi. İşler istediğimiz gibi gitmeyince hocayla konuşup ayrıldık.”

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

   Tvit atan yönetici hatalı olabilir. Taraftarda kötü sonuca tepki gösterebilir, bu reflekstir. Fakat Mustafa Er, in çok önemli bir sezonun başlangıcında Bursaspora yaptığı ihanettir.

   19
   11
 1. Bu arada Mustafa ER ci değilim amaa istikrardan yanayım bir maçta yetersiz görülen kişilerin geçen sene muhteşem bir iş çıkardığını kimse unutmasın ………

  29
  4
 2. Tamam da Hayrettin Başkan adam bir tweet ile bıraktı bence bir şeyler konuşulurken her şeyin açık açık konuşulması gerek ,bunu da söyleseydiniz Mustafa Er ci ve ya herhangi bir isimci değilim ama ne ise onun konuşulması gerekir,kıvırmaya gerek yok…..yönetim olarak bir şekilde tahtayı açtınız eyvallah ama enerji sadece orada kalmış gibi….!!!!

  26
  2
 3. Transfer hocaya sormadan yaparsanız ne hoca kalır ne futbol düzeltin bakalim.simdi takımı transferi bilen futbolu guzelistirmeyi de bilir haydi buyurun meydan burasi yoksa yolcu her zaman der ki yolun sonuna gelindi acın yolu gidecek var

  16
  3
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Abi sen her kimsen, çok doğru ve çok olgun yorumlar yapıyorsun. Belli ki yaşın genç değil ve Bursaspor tarihini de iyi bildiğin için teşhis ve tespitlerde 12’den vuruyorsun.. Bu yorumun da süper. Ama bizim taraftar koyun. Mustafa Er’i düşman gösterip taraftarın kucağına atıyorlar, kendileri sürekli sıyrılıyorlar. Ama olsun. Çekirge biz zıplar, iki zıplar, üçüncüde kucağa oturur. Bunlar da 5 haftada 3’üncü hocayı getirdiler. Haftaya Boluspor da koyarsa Çekirge’nin sırası bu kez onlara geldi. Son elin günahı olmaz der giderler. Binaenaleyh, senin yorumların çok yerinde abi. Saygılar.

 4. Adamı başta seçim kozu olarak kullanıp sonra yemege çalıştığınızı bütün bursa biliyor başka hocaları aradığınızı daha sezon başı mustafa er e bur tane transfer yaptırma sonra bizi bıraktı de ya tam kolpaci bu hayrettin konuşmasında bilmiyor

  6
  1
 5. valla profesyonelin takımı olmaz ama kişi Bursasporluysa, adamsa, onurluysa ve gururluysa kovulmasını beklemeden kendi bırakır.
  Mustafa er de bunu yapmıştır. ve dikkat edin kulübün menfaati açısından konuyla alakalı hiç konuşmadı.
  işin aslı amatör zihniyet ile profesyonel anlayış bir arada olamaz. mustafa hoca ve batallanın gidiş nedenleri bu.
  yerlerine gelenler mi? tabi ki meslekleri gereği para için. ideal, mideal hikaye.

  6
  1
 6. İnsanların hafızasıyla dalga geçme Hayrettin! Maç biter bitmez başkan 6-7 tane seri twit atıp Mustafa hocayı hedefe koymadı mı Twitter da??? O diğer yönetici şahış hocaya “Leşe gelem Kuzgun” benzetmesi yapmadı mı? Hayatı Bursasporla geçmiş, en berbat döneminde elini taşın altına koyup çoluk çocuktan kurulu kadro ile neredeyse play off potası a takımı sokmasına ramak kalmış, boş mukaveleye imza atmış, kendisi bizzat “BURSASPOR” olan adam iki tane yeni yetmeye kendini ezdirir mi??? Git deyince gidip gel deyince gelecek adam mı? Siz herkesi kendinizle karıştırıyorsunuz Hayrettin. Burada bazı kör cahillerde hala Mustafa hocaya sallıyor. Beğenmediğiniz Mustafa hocanın neyi başardığını bu sene 12 milyon euroluk kadro ile düşmenin en büyük adayıyken anlayacaksınız. Mustafa hocaya yetersiz diyenler Özcan Bizati den hayır bekliyor. Ahahaha siz iyice kafayı yediniz artık. Mustafa Hoca ile Özcan ın takımları 40 maç yapsın Özcan 3 galibiyet alamaz.

  6
  1
  1. @GreenWay yorumuna yanıt olarak

   Bence yılın yorumu. Nerdesiniz lan Emin’in trolleri? Aloo? Hadi yetişin basın eksileri amk. Ama güneş balçıkla sıvanmaz. Şurda birkaç haftanız kaldı.

 7. Adamın isteği oyunchyu değil kendi istediğini alırsan adama sövüp sayarsan berabere kaldı diye kendisi gider tabi…

  6
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu