Gülgüler “Emirhan bu takımın kaptanıdır!”

Başkan Hayrettin Gülgüler kulübün resmi internet sitesinden açıklamada bulundu.

Gelelim kaptanımız Emirhan Aydoğan ve diğer birkaç futbolcumuzun durumuna. Emirhan yıllarca bugünlere gelmek için çabaladı, hiçbir zaman yılmadı, kiralık gitti, kendisini geliştirdi ve en sonunda geri dönerek kaptanlık mertebesine kadar yükseldi. Geçen sezon sadece takımımızın değil, ligin de en değerli oyuncusu oldu. Her oyuncunun düşüşleri, yaşadığı sorunları elbet olacak. Emirhan bu takımın birinci kaptanıdır. Bizlere düşen onu yeniden eski günlerine döndürmek.

Ancak takımımızda yine kaptanlık pazubandını büyük bir gururla taşıdıklarına inandığımız Burak Altıparmak, Aykut Akgün ve Cüneyt Köz ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Kendilerine bugüne kadar yaptıkları katkılar için teşekkür eder, bundan sonraki futbol yaşantılarında başarılar dileriz.

Sözlerimi fazla uzatmadan büyük Bursaspor camiasına son olarak şöyle sesleneceğim.
Gelin birlikte hareket edelim, birlikte sevinip, birlikte üzülelim.
Çünkü Bursaspor hepimizin.
Başkanlık makamları, yönetimler gelip geçici.
Aslolan şanlı armamızın büyüklüğü.
Sizler bizlerin yanında olduğunuz sürece aşamayacağımız engel yok.

Sevgi ve saygılarımla…”

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Diego yorumuna yanıt olarak

   mağlubiyet olursa, sırada emirhan, kerem şen, onur, hasan ayaroğlu, tugbey…. adamlar gecen yılın kadrosunu siliyorlar. sadece bu 5 futbolcu para kazandırır…. sonra adanur paralarını alır ve gider….

   1
   3
   1. @ALİ yorumuna yanıt olarak

    Sizin gibilere de başkan beğendiremiyoruz.Mevcut yönetimi gönderirken bari adayını da söyleseydin.Ne meraklısınız kaos yaratmaya.Bir düşün artık şu kulübün yakasından.

 1. Evet bu adam geçen yıl ligin en değerli oyuncusu oldu ve bu sene tukaka ettik. Taraftar olarak bazen takıma çok fena zarar veriyoruz. Topu ayağından geç çıkarmasına rağmen ben Emirhan’ı tutuyorum. Onun o hırsı, mücadelesi ve tatlı sert müdahaleleri takıma inanılmaz katkı veriyor. Az biraz fizikli takımlara karşı eziliyoruz. Emirhan sürekli ilk 11’de olsa bu kadar ezilmezdik İstanbul, Ankaragücü gibi takımlara.

  23
  1
 2. YÖNETİM BIR GAYRET BU İŞ DÜZELİR HEMEN BİR MENEJER SİZİNLE FUTBOLCULAR ARASINDA KÖPRÜ OLSUN DAHA SERİ OLUR İŞLER

  13
  1
 3. Emirhanı hücum yani 8 numara veya forvet arkası oynatacaksın 6 numara değil adamı yerinde oynatmak bu kadar zormu bak ozaman gör emirhanı ben onu hep emre Belözoğluna benzetiyorum oyun stili olarak.

 4. EMİR HAN ADAMDIR KÖTÜ OYNAYA BİLİR AMA ASLA KÖTÜ MÜCADELE ETMEZ ELİNDEN GELENİN FAZLASINI YAPMAYA CALIŞIR TARAFTAR YAPICI OLSUN COK MAÇ KAZANDIRIR BİZE BEN ŞAHSIM ADINA GÜVENİYORUM BU GENCİMİZE

 5. Emirhan’a tepki olduysa performansı düşük diye. Kimsenin karakterinden bir gram şüphesi yok. Sahada olduğu her dakika canla başla oynuyor. Saboteciler ile kıyaslamayın

 6. Bende bi’zamal fırtına gibiydim gidenlerin
  Arkasında Ağıtlar yakacak halimiz yok
  Bu sezon’da böyle bitti bence malesef
  Transferler çok kötü oldu resmen duvara tosladı başkan yönetim bu size yazar bir sezon
  Heba edildi şimdi futbolcu kıyımı başladı
  Gene olan bize oldu konbine al forma al vs seneye
  Gene birileri çıkıp gaz verecek sil baştan yetti Gari
  Kılavuzu karga olanın burnu boktan çıkmaz
  Şimdi biz Katranı kaynatıp Pekmez’mi yapacağız
  O katran Pekmez olursa bizde süper liğe çıkarız
  İnşallah kalın sağlıcakla

 7. MERAK EDİYORUM, BU SENE HANGİ FUTBOLCUYU KENDİ YERİNDE OYNATTINIZ DA HEPSİNİ ÇÖPE ÇEVİRDİNİZ. BURAK ALTIPARMAK MI, EMİRHAN MI, ONU MU, BATUHAN MI? HANGİ İŞİMİZ DOĞRU GİTTİ Kİ BURAK A EMİRHAN A FATURA KESİLİYOR. BURAK ALTIPARMAK DA EMİRHAN DA BU TAKIMA ÇOK ŞEY KATTI… PEKİ KİMLER BUNCA KATKIYI ÇÖPE ÇEVİRDİ, ÇEVİRMEYE DEVAM EDİYOR??

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu