Gülgüler “Defalarca aramama rağmen!”

Bursaspor Kulübü Başkanı Hayrettin Gülgüler sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu.

Bugün yalan İsmail Çokçalış konusu ile ilgili bir yorum yapan Gülgüler “Bugün 2.Ali Akman vakasını yaşamamak için neler yaşadığımızı size Salı günü açıklayacağım. Defalarca aramamıza rağmen tek bir yardım dahi etmeyen, beni ve yönetimimi yalnız bırakan şehrin büyüklerine de ayrıca teşekkür ediyorum, birdaha biz Bursasporluyuz demeyin.” ifadelerini kullandı,

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bakır Cezve yorumuna yanıt olarak

   kulübe siyaset girsin mi, girmesin mi?
   siyaset maddi, manevi destek versin mi, vermesin mi?
   girse mi suç, girmese mi?
   verse mi suç, vermese mi?

   kulüp günü kurtarmaya mı çalışmalı? (bugün olduğu gibi)
   yoksa geleceğini mi planlamalı? (bugün olmadığı gibi)
   kulüp her sene 17-20 transfer mi yapmalı? (bugün olduğu gibi)
   yoksa denk bütçeye mi geçmeli? (bugün olmadığı gibi)

   7
   24
 1. Yeter yemin ederim yeter..bu yönetime yapılan bunca alçaklık kanıma dokunuyor artık..bu adamlar gece gündüz demeden varlarini yoklarini Bursaspor’a harcıyorlar ve hep elestiri hep tuzak,hep kumpasla karşılaşıyorlar..nedir ulan bu nedir? Kim oynuyor bu oyunları.kim yönetiyor bu kötü insanları .kim yönlendiriyor? Adanur yönetimini rahat bırakın ulan.sabrimiz taşmak üzere artık!!!!

  23
  3
 2. Boşver be başkanım. 19 yaşında hain kopiller için kendinizi küçük düşürmeyin. Dik durun İbrahim Yazıcı gibi. Ona da kimse yardım etmedi. Şampiyon takıma Şampiyonlar Ligi’nde Bursa ismini tanıtan takıma reklam vermediler. UEFA kupası maçımızı devlet kanalı vermedi Bursaspor TV’de izledik. Ama o hep EFSANE olarak kaldı. Bakanlar, vekiller, belediye başkanı, onların desteklediği güdümlü başkanlar hep kayboldu rezil olup gittiler. Menfaatsiz sevenler yanınızda başkan. Durmak yok başaracağız inşallah.

  21
  2
 3. Mevcut yönetime destek olmayan Bursasporlu olamaz..Taraftar olarak bizler kombine, bilet, forma..vs hepsini elimizden geldiği kadar almalıyız.

  15
 4. Alinur aktaş taraftarlar sistemli birşekilde yönetimi sıkıştırmaya çalışıyor ayık olun düşman içimizde

  10
  6
  1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

   Yaw ne Alinur’u be yaa. Ak Partili falan değilim. Şeytan görsün yüzlerini o ayrı ama, bu konu farklı. Bursaspor başkanlık makamının bi ağırlığı olmalı. Başkan telefonu çevirince karşı taraf meşgule düşürememeli. Hadi bakem Levent Kızıl başkan olsun, arasın Hüseyin Özdilek’i veya Vali’yi mâliyi falan. Bakem çıkmasınlar telefona da bi görem. Hayrettin Başkan önce bi kendine bakıcan, ağırlığına bakıcan, aradığın insanların gözünde ne ifade ettiğine bakıcan, ondan sonra şikayet edicen.

 5. yaw arkadaş her yönetime gelen şehrin dinamikleri diyor bursada öyle bir topluluk yok onçün başkan adayı olurken bu dinamikleri dolaşır para toplarız düşüncesi ile bu işe soyunmayın kendi kâsenize güvenin..

  5
  1
 6. seçimlerden önce belediye baskanı, secilecek VEKİLLER secim zamanı bursaspor atkısını boynuna assınlar OY VERİRSEM NAMERTİM 60 TANE OYUM VAR vermiycem vermeyin. bursayı yönetenler bursasporu düsünse kendi stadımıza girerken güvenlik gücleri deplasman polisi gibi davranmazlar.öyle duyuyoruz.üzülüyoruz. kimseye güvenmiycen baskanım kanunlar cercevesinde hakkını bagıra bagıra arıycan.kim ahince davrandı cıkıp acıklıycan bak yapabiliyolarmı bir daha saklarsan devam ederler.birde unutma TAYİNLE GELENLER BURSASPORLU OLAMAZ OLMAZ VEKİLLER VEKİLLİK YAPSA TAYİNLE GİDERLER yap bakalım istanbulda ankarada antalyada 3-4. büyük sehiriz eeeee baskanım neyimiz eksik daha yazarımda gerek yok ben hep kanundan yanayım her seye her pozisyonda kanunla ugrasıcan ama ugrasıcan bıkmadan. en coook sehir yönetenlere vekillere üzülüyorum bu uzak durmalar niye bursaspora.

  3
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu