Gülgüler “Bundan sonra daha iyi yöneteceğiz”

Başkan Hayrettin Gülgüler, sezon başında yaptıkları yatırımın karşılığını alamadıklarını belirterek, “Hedefin çok gerisinde kaldık. Takıma gerekli takviyeleri yapıp Tamer Tuna hocamızla başarıyı yakalamak istiyoruz” dedi.

Üç sezondur Spor Toto 1.Lig’de mücadele eden ve ilk yarı itibariyle en kötü dönemini yaşayan Bursaspor ne yazık ki camianın beklentilerini karşılayamadı. Teknik Direktör Tamer Tuna yönetiminde İzmir’de çıktığı devrenin son maçında Menemenspor ile golsüz berabere kalarak 19 puanla düşme hattında yılı tamamlayan yeşil-beyazlı takımda köklü değişimler yaşanması bekleniyor.

HAYAL KIRIKLIĞI

Yüksek tansiyon şikayeti nedeniyle cuma günü gittiği Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde kontrol amaçlı anjiyo olmasına rağmen cumartesi günü İzmir’de oynanan Menemenspor maçında takımı yalnız bırakmayan Başkan Hayrettin Gülgüler hayal kırıklığı yaşadı. Başkan Gülgüler hem alınan beraberliğe hem de ilk yarı itibariyle takımın performansının yetersiz kalmasına üzüldüğünü söyledi.

ÇOK GERİDE KALDIK

Başkan Gülgüler ligin 18 haftalık ilk yarısını değerlendirirken, “Hedefin çok gerisinde kaldık. Yaptığımız yatırımın karşılığını alamadık. Bursaspor’un arması, forması bu puanda olmaz. Biz bunun farkındayız ama futbol sonuca endeksli bir oyun. Siz ne kadar kaliteli oyuncu aldım deseniz de saha sonuçlarına yansımayınca puan durumunda istemediğiniz yerde oluyorsunuz” dedi. Sportif Direktörlüğü Deniz Kolgu’yu getirdiklerini, teknik direktör Tamer Tuna’nın da takım üzerinde ve camiada iyi bir sinerji yarattığını belirten Başkan Gülgüler şöyle devam etti:

HEDEFE TAŞIYACAK OYUNCULAR

“Bundan sonraki sonraki süreci daha iyi yöneteceğiz. Tamer Hocamızın da taleplerini değerlendirip doğru hamleler yapmak istiyoruz. Hocamızın vereceği raporu bu akşamki yönetim kurulu toplantısında ele alacağız. Takımdan ayrılacak ve yeni gelecek oyuncular belli olacak. Bizi direkt hedefe taşıyacak oyuncular alacağız. Bunların da sayısı fazla olmayacak. Bursaspor’a zarar vermeden, kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğiz. Ligin ikinci yarısında camiamızın beklentilerini karşılayan bir takım izletmek istiyoruz.”

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. başlığa ithafen” bundan önce kötü mü yönetiyordunuz ? ” bu ne saçma iştir… 3-4 maçta bir TD mi değişir, kafanıza göre menajer gazıyla topçu mu alınır?
  Bu Şehrin vefakar taraftarına yazık değil mi?

  27
  19
   1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

    bu mantığınızla anlaşılan şu artık hiç bir yöneticiden hesap sorulamaz. soracak olursak öncekilere atıfta bulunursunuz. biz zamanında hepsine sorduk kardeş.

    5
    3
 2. kötü yönettiğinizi itiraf ediyorsunuz yani. ee yönetimi şak şaklayanlara sormak lazım bu itirafı. ee hep yalama tam yalama tayfaları bu itiraf karşınızda bizden bi helallik almanız gerekmiyor mu. çorbacı köfteci diye iftira atıyordunuz ya.

  11
  7
 3. Tek doğru benim diye demiyorum ama bu taraftar ne zaman olgunlaşacak, çok merak ediyorum. Hata yapsalar bile şak şaklayanlar bir yana, hatalarını kabul edip daha iyisini yapacağız demelerine rağmen yuhalayan taraftarlar bir yana, ortanız yok mu kardeşim sizin?! Neden insan gibi eleştirmeyi bilmiyorsunuz, ya muhalefet olmak zorundasın, ya da şakşakçı!
  Fanatik olma, kötümser de olma, hataya hata de eleştirini yap, geç! Siz kalp kırıyorsunuz, başka bir şey değil! Bizi bu duruma düşüren kesinlikle iki taraf, yanlış anlaşılma olmasın, yahu Manisa FK maçında Özcan Hoca’nın keline sövdüler, keline!
  Özcan çok iyi diye demiyorum ama bu yanlış, belki Sn. Tamer Tuna doğru bir seçim, ki ben de öyle olduğunu düşünüyorum.
  Bu adam iki maç kötü oynattı, kaybetti. Yuhaladınız, adam istifa etti, ya sonra?! En önemli şey; istikrardır takım sporlarında.
  Onu kovdun, yerine o geldi, ona sövdün, yerine başkası geldi. Böyle olursa kafamızı küme hattından zor çıkarırız. Bari, bu hocanın kıymetini bilelim, sahip çıkalım da hoca hedeflerini gerçekleştirmek için çabalasın.

  1. @BursaliGenc16 yorumuna yanıt olarak

   10 YILDIR FORMAYI GİYEN KAPTANINA küfür ediliyor, ses çıkarmayanlar adanuru alın bursaspordan uzak durun. Ozcan hocaya küfür etmişler…. yönetim aciz olunca düşme hattında mücadele ederiz. Bursaspor düşmemesi için YÖNETİM HEMEN İSTİFA…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu