Gülgüler “Bu vebali biz değil, bütün Bursa alır!”

Ligde 20 puanla 17. sırada yer alan ve kadrosundan önemli oyuncular kaybeden Bursaspor’da transfer tahtasının açılamaması ve olağanüstü kongre öncesinde yaşanan belirsizlik ürkütüyor…

Tarihinin en zor günlerini geçiren yeşil-beyazlı kulübün en azından 1.Lig’de tutunabilmesi için kadroya Teknik Direktör Tamer Tuna’nın talep ettiği 5-6 oyuncu takviyesinin yapılması kaçınılmaz. Bunun için de öncelikle 5,5 milyon lira civarındaki bedelin ödenip transfer tahtasının açılması gerekiyor.

İSTİFAYA ZORLANDIK
2. Başkan Emin Adanur’un istifasının ardından yönetim kurulu üyeleriyle birlikte 19-20 Şubat veya 26-27 Şubat tarihlerine olağanüstü kongre kararı alan Başkan Hayrettin Gülgüler, transfer tahtasını açabilmek için kapı kapı dolaşıp para arıyor. Dün İstanbul’da bir takım görüşmeler yapan Başkan Gülgüler, taraftarın 2. haftadan itibaren yönetimi istifaya zorlamasının ortaya böyle bir tablo çıkardığını belirterek şöyle devam etti:

KÜSTÜRÜP KAÇIRDILAR

“Yoğun baskıların ardından yönetim olarak kongre kararı aldık. Ekip liderimiz Emin bey istifa etti. Emin bey kulübe vermiş olduğu 55-60 milyona yakın paranın yarısını aldı. Bazı kesimler kulübe bu kadar katkı koyan insanı küstürüp, kaçırttılar. Herkes diyor ki parasını aldı gitti. Bu adamın böyle bir düşüncesi yoktu ki. Bu karar her maç sonrası tepki gösteren ve bizi istifaya zorlayanların eseridir. Şunu bütün şehir bilmeli ki, tahtayı açıp transfer yapmadan Bursaspor’un bu ligde durması bile mucize olur.”

VEBALİNİ BÜTÜN ŞEHİR ALIR
İnsanların Bursaspor’a bakış açısının kötü olduğunu öne süren Gülgüler, “Kapı kapı dolaşıp transfer tahtasını açmak için para arıyorum. Kimse yardım edecek gibi durmuyor. Transfer yapmazsak, mevcut kadroyu güçlendirmezsek sezon sonunda olacakların vebalini sadece ben ve Emin Adanur almaz. Bu vebali bütün şehir alır. Bursaspor’un şuan akla değil paraya ihtiyacı var. Parası olan buyursun gelsin. Transfer sezonu kapandıktan sonra bir adayın çıkması bu takıma yapılacak en büyük kötülük olur. Varsa güçlü bir aday bugün gelsin el birliğiyle takımı düzlüğe çıkaralım. Şehrin ileri gelenleriyle kongreye kadarki süreci yürütebiliriz” dedi. Başkan Gülgüler ayrıca transfer tahtasının şimdi açılmaması durumunda mayıs ayında açmak için gerekli rakamın 100 milyon lirayı bulabileceğini de sözlerine ekledi.

68 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Malum çevreler istifaya zorladı evet biliyoruz da çocuk değiliz be başkan ! “küstüm oynamıyorum” demek gibi bişey bu dediğiniz ! Emin adanur efendi göreve gelmeden bu malum çevrelerin baskı yapacağını bilmiyor muydu ?! Zaten her açıklamasında onları kastederek bizim hedeflerimiz var bizi hedeflerimizden kimse koparamayacak demiyormuydu !? Tiyatro yapmayin…!!!

  169
  16
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Emin denilen şahıs hiç devralmasaydı kulübü keşke . parasının yarısınıda futtbolcu peşkeş çekerek aldı.bunuda itiraf ediyor sayın başkan.geri kalanını almak içinde sıraya girdi kahraman emin.yazıklar olsun bilmiyormuydu bu tepkilerin olacağını ateşten gömlek giydiğini .şu an aldığı noktadan daha kötü bir noktada bıraktı.küsmüsmüş.hani rakip şirketi satın alıp sonra parça parça satan iş adamları vardır ya işte o misal emin….küfür yok bende ama yazıklar olsun bunun ahı kalmaz…

   4
   1
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Euro 20 tl ye göre yapmamıştır hesabını. Söyledikleri 100 milyon tl ama yabancilar tl ile oynamaz. O para da artacaktır sezon içinde. Artık bir insan eşimin altinlarini bozup Ismail e verdim neden desin parası var ise ?! Muhtemelen %80 artan döviz kuru ile bütçe delindi.

   14
   5
  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Hayrettin boş yapma.7-8 transfer yapacaz deyip gereksiz 17 Transferi neden yaptın?Bunlar yüzünden gençlerin değeri düştü.İsmaili,Emirhanı,Ozanİsmaili bedavaya verdiniz.Menejerle çalışmam deyip neden çalıştın?4 hoca değiştirerek kulübü ne kadar borca soktunuz?3 genci yok pahasına satıp Emin efendi paranın üstüne yatınca neden sesin çıkmadı?Bütün Transferi diz yaptınız.Adam gibi futbolcular aldaydınuz o istemeyenlerin sesini kesseydiniz.Tahtayı açmak harici herşeyiniz yanlış.Kimse size güvenmiyor?Neden?Kapa çeneni ve eserinizle gurur duyun.

   16
   1
  4. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Şunu bütün şehir bilmeli ki, tahtayı açıp transfer yapmadan Bursaspor’un bu ligde durması bile mucize olur.” Siz böyle bir cümle nasıl kurabiliyorsunuz aklım almadı , bu transferleri yapan ve sonrasında da ekonomik anlamda tıkanmaya sebep olan siz değil misiniz ki , henüz daha kulubün başkanı olarak , böyle bir ifade çok talihsiz ve maksadını aşmış .

   25
   2
  5. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Defalarca yazdım bir daha yazayım. Hiçbir zengin senin eğlencene sonsuza kadar sponsor olmaz.
   Hele hele şuan sıfırı görmüş, tüm kaynakları tükenmiş bir kulübü kimse almaz. Bu ekonomik kriz ortamında adam parasını niye harcasın seni mutlu etmek için.
   Eğlencenin masrafını sen ödeyeceksin.
   Miras yendi bitti.
   Kaç kişi varsa bu eğlence devam etsin diyen. Onlar ödeyecek bu eğlencenin masrafını.
   Diyeceksinki kimde para var. Ha işte o zaman para yoksa eğlencede yok diyorum. Kepenkler inmeli diyorum.
   1 milyar borcu ödemek için ;
   100 milyon kişi 10 TL vermeli
   10 milyon kişi 100TL vermeli
   1 milyon kişi 1000 TL vermeli
   100 bin kişi 10000 TL vermeli

   Varmı böyle bir ihtimal. Yoksa eğer. O zaman kulüp kapanacak. İflası açıklanacak.
   Yeni bir kulüp açılacak.
   Bursa Futbol Kulübü. Yada
   Bursa Futbol Okulu. Olacak
   Bu yeni kulüp sıfırdan ne zaman çıkarsa çıkacak süper lige. Mevcut kulüp durdukça borçta duracak. Bundan kurtuluş yooooooooookkkkkk. Anlayın artık bunu
   Selametle

   26
   6
  6. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Dostum bunlar fare fare. Baktılar sıçtık batırdık kötüye gidiyo gemi batıyo ilk biz terkedelim dediler. Dediğin gibi burda çocuk yok karşılarında. istifa ettirildik bilmem ne. masaya yumruğu vurup ne olursa olsun sezon sonuna kadar buradayız istifa etmiyoruz da diyebilirlerdi. Fare bunlar o yüzden. Gemiyi ilk bunlar terketti! Paraları da kurtarabilmek için 3 futbolcuyu sattılar tahtayı açmak için kullancaz diye bi güzel yalan söylediler cebe indirip kaçtılar. Vebali sizin boynunuza olsun!

   26
   5
   1. @916 yorumuna yanıt olarak

    Alayı yalancı, dansöz bunlar aga. Sabun gibi ibneler. Elinle tutamıyosun. Nerden tutsan elinden kayıp gidiyorlar. Bunlarla uğraşılmaz. Hee hee diycen, göndercen. Allahtan bıraktılar da Bursaspor’un önü açıldı. Alayı sinek sekiz. Düzenbaz ibineler. Nerden çattık bunlara be. Neymiş istifaya zorlanmış, küstürüp kaçırılmışlar. Hassstirin lan ordan.

    21
    3
  7. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Eser

   Daha düne kadar herşeye kulak tıkayıp bu adanur’u ölümüne desteklemedin mi?

   Sakın “benim için aslolan bursaspor” diye işin içinden sıyrılmaya çalışma çünkü akıldan yoksun kuru kuru destekle gelinen nokta bu.

   Diğer yandan Selimdir kolsuzdur senelerdir bu ibişlere kimse ses çıkarmadı, sakallarını aldılar belediye de bankamatik çalışanı oldular iplerini tutanların kuklası gibi herkese saldırdılar koca kulübü rezil hale getirdiler.

   Şimdi pasta küçüldü yorgan ufaldı herkesin ayaklar açıkta üşüyor, rant kimseye yetmeyecek,

   Bu tribün lideri denen at hırsızı tiplerden kurtulmadıkça bir b.k olmaz. Bunu yapacak irade de şehirde yok. Bir ihtimal Alinur seçilmeseydi rüzgar farklı esebilirdi ama o fırsatta kaçtı.

   Ezcümle Bursasporumuzun selası verildi. Cümleten geçmiş olsun.

   26
   4
  8. @Eser yorumuna yanıt olarak

   tiyatronun alasını yapıyolar hala taraftarı salak yerine koyuyor bunun vebali tüm şehir değil sadece sen ve adanurdur trabzondan gelen parayı cebe atcağına tamer hocaya yalan söylemeyip tahtayı açtırabilirdi yazıklar olsun size hem klübün geleceğini sattınız abuk sabuk 17 transferle borcu katladınız tarih sizi unutmucak bu klübün son demlerinde bi darbede siz vurdunuz ama bizim taraftara müstehak kim yalan söylerse bizim taraftar onları seviyor.

   26
   3
  9. @Eser yorumuna yanıt olarak

   “hep destek tam destek, Emin seni Allah gönderdi” yazdığın yorumları unutmadık. Emine destek verenler de vebal altındadır. Bursa sizi unutmayacak

   26
   8
   1. @Keser yorumuna yanıt olarak

    Her zaman olan her türlü zorluğa göğüs geren cefakar vefakar BURSASPOR taraftarlarına oluyor zaten ! Denize düşen yılana sarılır misali kimse aday olmazken ortaya çıkan bu zatı muhteremleri desteklemekten başka çare yoktu ! Başka aday mı vardı da biz göremedik !? Ha vardı sahi dimi sahte çek doğrayan acarhoroz’ u nasıl unuturuz !? Adam sahte cekten hukum gitmis onu destekleseydik daha iyi olurdu dimi ?! Bol bol karşılıksız çek keser borçları oderdi sahte senetci kamat abileri gibi ! Al birini vur ötekine !

    2
    5
    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Olurda bu kulüp bir alt lige düşerse. Allah göstermesin. Sizin bu şehirde sokağa çıkmaya yüzünüz olmaz. İş bilmez tavırlarınız ile acemice kararlarınız ile koca takımı mahvettiniz. Keşke hiç gelmesydiniz. Tahtanızı açmadaydınız. Diğer adaylara engel olmasaydınız. Bu gün çok daha mutlu çok daha heyecanlı nlı olurduk. Siz ise heyecanımızı korkuya çevirdiniz. İş bilmezler

  10. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Zorlandınızmı? Looo Ligin Dibindeyiz , Futbolculara Para Vermeyen Siz, Sakat Futbolcuları Çok Yüksek Paralara Pertevli Siz Birde Kalkmış Transfer Yapamaz Halde 5-6 Futbolcumuzu Sat Ve Paraları Ceple Sonra Zorlandık Vs Ya Burada Hala Bunları Destekleyen Var Bütün Gün Yazılar Cevaplar Yayınlanmıyor! Batırdınız Bitirdiniz -Orda Burda Şurda Para Bu Vakitte Ne Aranır Nede Bulunur Veya Çok Zor Burada Emin Adanur Aldığı 20 Milyonlar Çeki Geri Vermesi Lazım Bursaspor’a Bu Gelecek Futbolculara Garanti Olur Para Var Diye Birde Ön Ödeme Trabzonspor 9 Milyon Onu Direk Transfer Tahtasına Yatırması Lazım Tek Çare Böyle Başa Buyruk Kendi Parası Diye Bursaspor’un Can Simidi Parasını Alamaz Bu Yaptığınız Çok Yanlış Ve 100% Siz Yanlıştasınız Yanlışınızı Düzeltin Paraları Geri Verin.

   34
   1
  11. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Ulan Trabzon’a verdiğiniz adamların parasından verin 5 milyon almadınız mı 9 milyonu şeref yoksunları kalkıp kapı kapı gezme git emin kankana söyle versin sana aldığı paradan.

   39
   3
  12. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Baktınız olmadı ! Tasi tarağı toplayıp kaçıp gittiniz…
   Şirketlesme işte bu yüzden şart ! Yoksa her gelen böyle at oynatır gider…!
   Söz vermek oyle herşeye benzemez ! 3 sene de Süper lige cikaramazsak harcadığimiz para Bursasporundur dediniz, simdi de istifaya zorlandık deyip paranızı alıp kaçma derdindesiniz ! Kılıf uyduruyorsunuz, vallahi yazıklar olsun…

   45
   4
   1. @9Maratonüst yorumuna yanıt olarak

    Cebinde Özlüce’ye gelicek tran parası yok, kalkmış başkan olmuş lavuk. Hâla konuşuyo. Emin konuş diyo konuşuyo, sus diyo susuyo. Diktimin yancısı.

    15
    1
  13. @Eser yorumuna yanıt olarak

   yahu sattiniz 3 oyuncu gelen parayi direk indirmeseydinizde acsaydiniz tahtayi bu kadar acitasyona ne gerek vardi madem neden baskan oldunuz geldiniz de hayret bisey ya

   48
   3
  14. @Eser yorumuna yanıt olarak

   17 transfer yapmış, en pahalı kadroyu kurmuş, takım küme düşme hattında, üstüne 5 tane daha transfer yapacağım, para verin diyor. 30 transferde yapsan senden olmaz. Ali Ay’dan beter çıktınız, menejerlerin oyuncağı oldunuz.

   50
   3
  15. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Ekip liderimiz Emin bey istifa etti. Emin bey kulübe vermiş olduğu 55-60 milyona yakın paranın yarısını aldı diyor sözde başkan yani klübü bile bile ateşe atıp gitti demek istiyor emin efendi bile isteye klübün bir alt lige düşmesine göz yumdu parasınıda aldı gitti eğer gerçekten drum buysa taraftar neden uyuyo bu adam bursada esnaf şu saatten sonra bursada nefes almamalı defolsun gitsin bursadan hangi yüzle bursada barınacak ekmeğini suyunu içecek ayıpp ya ayıpp 17 transfer yapıp menejerleri zengin edip klübü iflas ettiren eminnn hangi yüzle bursada yaşamaya devam ediceksinn

   58
   9
   1. @kara16 yorumuna yanıt olarak

    Emin’in de çok dikindeydi. Benbbi Bursalı olarak gidip Muşspor’a başkan olsam ve takımı küme düşürsem ağzımı siler kalkarım amk. Bana ne. Dikeyim Muşspor’u be ya. Bununki de o hesap. Herifte aidiyet yok ki. Sahtekarın önde gideni.

    9
    1
 2. REKLAM YAPTIĞINIZ BURSASPORU ŞİMDİDE KAÇIYORSUNUZ SİZİ NE BURSA AFEDER NEDE BURSASPRLULAR ALLAH BELÂNIZI VERSİN

  55
  8
 3. Koskoca kulüp ne hallere düştü. Aldığı paradan 6milyon eksik alaydı da tahta açılaydı. Emin bey giderken beter olun der gibi gitti arkasında enkaz bıraktı. Emin şaksakcilari hala bu adamı nasıl savunuyor anlamış değilim.

  55
  8
 4. ”Vermiş olduğu paranın yarısını aldı.” diyor. Sonra vebal falan diyor..
  Hani Emin bey sıraya girmişti alacakları için, sırası gelince alacaktı? (Başkan seçilirken verdiği ”40 milyon bağışlayacağım” sözünü bi kenara bırakalım hadi). Umarım Bursaspor’u düşürdüğünüz bu durumlara kendiniz de düşersiniz. En büyük arzum bu.

  46
  1
 5. Bursaspor bunun gibi çapulcuların dilinde böyle geziyosa zaten kül olsun yok olsun. Şunun ağzından çıkanlara bak lan. Konusmuyo resmen geviş getiriyo. Yok kendi parasını almış da gitmiş. Kalkıp bunu nasıl rahat rahat konuşabiliyosun ya sen kimsin kimmm ? Canı sıkılan gelsin para koysun şansını denesin. Yemin ederim böyle çıkıp rahat rahat konuşuyo ya bide kanser oluyorum kanserrrrrr. Lan rahmetli başkandan geldiğimiz yere bak Allah binbir belalarını versin. Bide vebal sadece bizim değil bütün sehrinmiş bak bak laflara bak. Pertevlerle topçu alırken sizden başka kimsenin haberi yoktu. Bide milleti salak yerine koyması yokkk mu ahhhh ulan ahhhhhh ahhhhhhhgggggggfc

  37
  4
  1. @Taraftarinsesi yorumuna yanıt olarak

   o transferleri yaparken kendi yapti bizmi dedik birisimi zorladi emin seni sen yap yanlis bi sekilde kadroyu sonra parami aldim gidiyom allah belani versn

   21
   3
 6. Felaket açıklamalar. Bir başarı yakalanmış olsa bütün övgüleri bu arkadaşlar kendi üzerlerine alacakları gibi, başarısızlığı ise tamamen başkalarına yüklüyorlar. İlk haftadan hoca kovan adamların, bize ikinci haftadan beri baskı yapıyorlar demeye yüzleri olmamalı ya bu ne pişkinlik. Verdiğin paranın yarısını zaten almışsın kapı kapı para arıyorsunuz şimdi kimsenin parası Bursasporumda kalmıyor da olan Bursasporuma oluyor. Bursaspor tarihinin en kötü yönetimi oldunuz, tebrikler.

  20
  2
 7. Ekip liderimiz Emin bey istifa etti. Emin bey kulübe vermiş olduğu 55-60 milyona yakın paranın yarısını aldı diyor sözde başkan yani klübü bile bile ateşe atıp gitti demek istiyor emin efendi bile isteye klübün bir alt lige düşmesine göz yumdu parasınıda aldı gitti eğer gerçekten drum buysa taraftar neden uyuyo bu adam bursada esnaf şu saatten sonra bursada nefes almamalı defolsun gitsin bursadan hangi yüzle bursada barınacak ekmeğini suyunu içecek ayıpp ya ayıpp 17 transfer yapıp menejerleri zengin edip klübü iflas ettiren eminnn hangi yüzle bursada yaşamaya devam ediceksinn

  17
  3
  1. @kara16 yorumuna yanıt olarak

   Transfer tahtasını açıp transfer yapmazsak bu takım bu lig de bile tutulamaz diyor. Ya bu adamda utanma da yok. Yüzünü yıka ve adam. Takımı bu duruma ben mi getirdim rezil. Bu adam kulübün değil stada bile alınmamalı.

   13
   2
 8. Göreve gelmeden söylenen nerde şimdi ortadaki tablo ve söylenenler nerde?
  17 transfer yapıp hala transfer tahtası açılmaz ise sene sonu oluşacak kötü tablodan bütün şehir sorumluymuş hadi canım atıyorsun.
  17! 17! Transfer yapıp koskoca Bursaspor düşme potasında debeleniyor. Bu nasıl bir tarihe geçecek bir başarıdır arkadaş. Yönetime plaketi hakediyor tebrikler

  13
  1
 9. Takımı yok ettiniz. Geçen sene bedavaya yüreğiyle oynayan gençleri harcadınız. İsmail ve Emirhanı bedavaya elinizden kaçırdınız. Bu vebal sizin.

  12
  1
 10. Abisi sen ne işe yararsın 5 milyon için kapı kapı dolaşılırmı. Nasıl yönetim kurulusunuz siz. Emin versin parayı biz de yancılık yapıp köşeyi döneriz diye mi düşündünüz.

 11. Tahta falan açamaz bu beceriksizler boşuna beklemeyin. Bu kadro da düşmez.
  ******************Canberk************** ****
  ******Mert****Zalazar*****Çapan*****Uğurlu*** **** **
  *****Namık***Vefa**Tuğbey**İsmail***Hasan* ****** **
  ******************Burak**************************
  Yedekler, Erhan, Furkan, Onur, Kaan, Bruno, Ofosu, Kubilay, Ramazan, Eren.

  7
  6
   1. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

    Namık oynarda çok gol kaçırıyor be bence şu kadroda forvet alınmazsa Burak altıparmak forvet oynar hatta bir dönem Denizlispor da oynamıştı diye hatırlıyorum Mehmet Akyüz sakatlanınca

 12. senden önce ali ay içinde üç sene boyunca istifa dedik adam mıh gibi sapladı kendini .. üstelik tüm şehir dedi bunu ve sana bunu diyen ise kıçı b…..k kokan çocuklar selimin önderliğinde….. kusura bakma ama sizin canınız böyle istiyor…..

  5
  1
 13. Yazıklar olsun Bursaspor’un bu hallere düşmesine sebeb olanlara. En büyüğünden en küçüğüne buna taraftar da dahil. Düştüğümüz hallere bakın

 14. Yahu hakkatten sizde hiç utanma sıkılma yokmuş.BU VEBALİN HEPSİ SİZİN ÜZERİNİZDE.Kıme neyin Çamurun Atıyorsunuz?Emin bey paralarını kurtarmanın peşinde.Takımı bu duruma siz getirdiniz siz temizleyeceksiniz.

  1. @Bülent Biltekin yorumuna yanıt olarak

   Ya adınız batsın niye tüm bursa sorumlu olacakmış sen adanur a çanak tutun bir sürü çöpe onca para sonra ben alacaklı vebal istiyorsan adanur ne hayrı oldu kaç tane genç sattı yok pahasına aldıklarını gönder vede verdiğin zararı cebinden ödeyin hey hayrettin bey

 15. Bu vebal sizin başkan 900 bin avroya transfer edilen bi adama ki gittiği kulüpte yaptığı açıklamada bizden diğer kulüp diye bahsetmiş, burda olmaktan mutluyum demiş bizden aldığı avrolarla mutluluğu kat kat artmıştır,peki siz mutlumusunuz arkadaş.siz neye imza attığınız farkında değil yada başka birşey arkadaş siz BURSA sporumuza bitirdiniz.gelen vuruyor, giden vuruyor bizi bu hale getirenlerin vebalidir. Ne olacak şimdi kimden hesap sorulacak, biz yaptık oldu hadiya.

 16. Bursa’ da,
  Herkes yorumcu, eleştirmen, teknik direktör, başkan olunca,
  Bursasporla ilgilenecek kimse kalmadı…
  Sonra mı?
  Takımın hali malumunuz…

 17. burada hikaye anlatacana koltukları boşaltın giden giti düşen düşecek o artık sizin işiniz değil düştümüz yerden dönmeye aya kalkmaya gayret edilecek bu takım kimseye ihtiyacı kalmadı para icin değil arma icin kalanlara ihtiyac var kapılar acık yavaş yavaş boşaltın koltukları kacan kacsın kalanlar bizim

 18. Bu kadar yüzsüzlük görülmemiştir. Her seyi bilerek geldiniz, sattiginiz futbolculardan 5 mio TL daha az alaydiniz da tahtayi acaydiniz. Bi yandan düşününce de iyi ki acilmiyor tahta. Daha da borca sokarlardi yeni çöplerle

 19. Sen emine 29 milyon vereceğine 20 milyon verseydin simdi para aramazdin korkak seni
  Sana bu saatten sonra kim inanirda para verir

 20. tabi ya…kulübü bizler yönettik çöpleri bizler transfer ettik…çekleri de muhittin aldı götürdü..hişşşttt..muhittin…bırak o çekleri tahtayı açacağız….

 21. Rahmetli başkanın hatali transferleri yazmak istiyorum. Gustav svenson, leonel nunez, federico India, damian steinart, İbrahim teteh bangura , kenny miller kayıplar Muhammed demir 6 milyon euro Trabzon’a Antep’ten. Eren Albayrak başakşehir rizeden. Kimse başkanı olduğu takımı basarız olsun istemez millete çamur atmayı bırakın Bursasporun itibari kalmadı

  2
  1
 22. Yalandan Bursaspor hepimizin felsefesi yaptınız geldiğiniz günden beri.Gevsek emin gitmeden ben sezon sonuna kadar durursam o parayı geri almam dedim diyor.Daha 16 hafta var diyor.Gorunen köy kılavuz istemez o da anladı başarısız olacağını bari verdiğim parayı alayım dedi ve bıraktı kimsenin Bursaspor’u düşündüğü yok palavra sıkmayın bedava.Emin adanur denen yavsagin Allah belasını versin yaptığı hiçbir iş rast gitmesin colugundan çocuğundan çıksın o paralar inşallah

 23. Bagi kalian yang berkeinginan menjalankan permainan poker online,
  karenanya bergabunglah dengan tempat bermain yang memberi banyak profit, dengan mudahnya

  Dalam laman bermain poker online yang memberi kepercayaan akan menjadi
  tempat bermain judi yang nyaman dan mempunyai beragam variasi penggemar di dalamnya, bagi kalian yang menyukai macam permainan poker online.

  Situs bermain ini akan selalu membikin anda nyaman, mereka juga akan memberi beraneka fasilitas yang sangat menarik dan kalian tidak akan mendapatkan tidankan tercela yang adakalanya masih kerap ditemukan dalam sebuah tempat game judi poker online keberuntungan besar.

  1. @harbici yorumuna yanıt olarak

   Oncelikle yazmak istiyorum 2 gole 12 milyon alan tom matavzi kim getirdi 2 defa tahta acilir ismail cokcalis transferi sezon oncesi ads baskaninin jestine jest miydi yok corba miydi
   Emin adanur ahkâm kesiyordu 3 sene daha burdayuz diye noldu cicim kulupteki bilgisayarlar kamera guvenlik sistemleri falan duruyor mi borca karsilik almadin dimi
   Sayin baskan bu sozleri bu camia asla kabul etmez sizi buraya getiren camia tabiki de sizi indirmesini bilecek ne yap ne et tahtayi acin yada tahtalı koye siktirin gidin
   Kimsenin yuzune bakacak halimiz kalmadi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu