Gülbahçe’de şampiyonluk coşkusu

Gülbahçe’de yüzlerce taraftarın coşkuyla kutladığı şampiyonluk gecesine Başkanımız Recep Bölükbaşı ve Tesisler ve Taraftar Dernekleri’nden Sorumlu yöneticimiz Enver Kumova da katıldı.

Başkanımız Recep Bölükbaşı gecede yaptığı konuşmada birinci amatör kümeye yükselen Gülbahçespor’un yöneticilerini ve futbolcularını tebrik etti. Başkanımız Bölükbaşı sözlerini şöyle sürdürdü; “ Genel Kurul’un ardından çalışmalarımıza başladık. Bursa’nın her kesimiyle iletişime geçtik. Bugün buradaki kalabalığı görünce çok mutlu oldum. Gülbahçespor’u şampiyonluğundan dolayı tebrik ediyorum. İnşallah ilerleyen dönemde Gülbahçespor’dan futbolcularımızı Bursaspor forması giyerken görmek istiyorum. Şampiyonluğunuz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Gülbahçesporlu futbolcular şampiyonluk kupasını Başkanımız Recep Bölükbaşı, BASKF Başkanı Cemal Vardar ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdülkadir Karadağ’ın elinden aldılar. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu