Grasshoppers’tan Emre Bursa’ya geliyor

Yeşil Beyazlı takım geleceğin yıldızı olarak adlandırılan Neymar lakaplı Emre Karadağlı’yı Bursa’ya davet etti. 14 yaşındaki futbolcu, bir hafta Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nde teste tabi tutulacak.

Bursaspor Kulübü geleceğe yatırım yapmanın peşinde…

Yeşil-beyazlılar, senelerdir geleceğin yıldızı olarak gösterilen genç futbolcu Emre Karadağlı’yı Bursa’ya davet etti. Son olarak İsviçre’de Grasshoppers altyapısında ter döken ve geleceğin Neymar’ı olarak adlandırılan 14 yaşındaki futbolcu için Bursaspor Kulübü harekete geçti.

İsviçre’de ikamet eden ailesi ile temasa geçen Bursaspor Kulübü, Emre’yi Bursa’ya davet etti. Önümüzdeki hafta Bursa’ya gelecek olan Emre’ye, birçok Avrupa kulübünden de teklif olduğu öğrenildi.

Bursa’ya pazartesi günü gelmesi beklenilen Emre, bir hafta boyunca Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nde kalacak ve teste tabii tutulacak. Memnun kalınması halinde Emre, Yeşil Beyazlı kulübün bünyesine katılacak. 14 yaşındaki futbolcu, daha önce Göztepe Kulübü ile de temasa geçmiş, ailesi ile İzmir’e giden Emre ile kulüp el sıkışmamıştı.

Kaynak
Barış Yalım

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. taraftar ve takımın bütünleşmesinden yayılan pozitif dalgalar etkisini göstermeye başladı. böyle devam etsin, agu ve badu tercih haklarını bizden yana kullanıp bursasporda devam ederler. antalya maçındaki takımın saldırganlığı MORAL KONDİSYONUN yükselmesindendi. taraftar, timsah arenada böyle olmaya devam etsin gs, fener, 8taş falan hepsi civata…

  32
 2. İyide bizdeki Altyapı eğitimi yeterlimi ? Hep böyle iyi olan,yetenekli olan oyuncuları dışarıdan alıyoruz,bir şekilde o U bilmemkaçlarda Şampiyon oluyoruz ama o çocuklar A takıma çıktıklarında görüyoruz,bir yığın eksikleri var,yahu U-21 den gelmiş,20-21 yaşındaki adamda eksiklik olurmu ? Bizde oluyor malesef !!!!! Altyapıdaki eğitim sistemini komple değiştirmeliyiz,bir yerlerde yanlışlıklar var !!!!

  6
  1
  1. @aziz yorumuna yanıt olarak

   Le guen altyapıya da el atmalı. Bir şeyler yaparsa o yapar. En azından bir sistem kurmalı veya sistem kuracak isimlerin gelmesini sağlamalı. Yoksa eski futbolcularla olacak iş değil bu.

 3. Avrupada 2. 3üncü kuşak özünü, değer yargılarını kaybediyor . Oradaki aileler için de olumlu . Buradaki sorun aynı altyapı eğitimini
  burada verebilecekmiyiz . BU sistem tutarsa daha çok genç yetenek gelir .

 4. Umarım bu çocukta balon değildir, OZAN CAN KÖKÇÜ geldi daha bi numarasını göremedik arkadaşın, madem geleceğin bilmemnesi bu çocuk, bir çok Avrupa kulübü talip olmuş çocuk zaten İsviçre de yaşıyor niye Türkieye’ye gelsin ailesi biraz abartılı bi haber olmuş, bakalım izleyelim neler olacak

  2
  2
 5. almak mümkün. ama sorunumuz altyapı oyuncularımızi potansiyellerinin tamamını kullanacak kadar geliştirmek

 6. beyler videolarını izledim, bu çocuğun babası tüm kendi geleceğini bu çocuğa bağlamış. Sürekli bir yerlere pazarlamanın derdinde. Çocuk çok şımarık. Evet yetenekli ama futbolcu olabilmek için gerekli olan mental ortam çevresinde yok. Yarın bu çocuk futbolcu olmuş olsa babası ailesi bu çocuğun başını yer. Göztepeye gitmişler, anlaşamamışlar.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu