Gözümüz, kulağımız gelecek parada!

Bursaspor'da transfer konusunda bekleyiş sürüyor.

Takviye yapıp yapmayacağı Yakın Çevre Yolundaki benzinlik arazisinin satışına bağlı olan yeşil beyazlılar’da alıcı firmayla görüşmeler devam ediyor. Firmanın 20 milyon TL’yi toplamak için süre istediği ve yönetimin gelecek habere odaklandığı bildirildi. Başkan Ali Ay  gelecek habere göre tahtayı açacak ve transfere yön verilecek.

TEMASLAR SÜRÜYOR

Önünde fazla zaman kalmayan yeşil-beyazlı yönetim bir yandan daha önce görüşmelerde bulunan futbolcularla temaslarını sürdürüyor. Bilindiği gibi Başakşehir‘den Kerim Frei ile daha önce anlaşmaya varmıştı. Forvete de takviye isteyen Teknik Direktör Samet Aybaba’nın isteği doğrultusunda Firmin Mubele ile de temasların sürdüğü resmi adımların transfer tahtasının açılmasıyla birlikte verileceği bildirildi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. şimdi buradan gelecek parayı alıp, yine 1-2 tane saçma sapan transfere ayırırsanız ve bu para 6 ay da uçup giderse bundan sonra neyi satmayı planlıyorsunuz?
  Böyle kulüp yönetilmez…

  30
  1
 2. Şaka mısınız siz? Ne kanadı, ne forveti bu takıma 10 numara lazım… 10.10.10.10.10.10. Ve bu saatten sonra kimse iyi olan adamını vermez… siz oynamayan adamlar alıp para saçacağınıza ödemeleri yapın, zaten bundan sonraki hedefiniz ligde kalmaktan başka birşey değil.. klübün para eden değerlerini de satmayın, bir gram gelir getirecek proje yapmadınız ve 3 yıldır oradasınız, vizyon misyon yerlerde bizi temsil edemiyorsunuz…gerçek taraftar herşeyi söylüyor da tribün gruplarından çıt yok, neden acaba ????!!!!

  18
  1. @Krita yorumuna yanıt olarak

   10 numara 10 numara dedik kimseye anlatamadık. Orta saha eksik oynuyor yan pas geri pas, artık yeter alınacaksa 10 numara alınsın sadece. Futbolcu alacakları ödensin yeter.

 3. Bence gerek yok transfere. Ona harcayacağınız parayı futbolcuların alacaklarına ve kulüp çalışanlarına verin. Daha mantıklı bir iş yapmış olursunuz (hoş siİn mantıklı bir hareket yapacağınızı beklemek ilginç bir şey olur)

 4. Bu para gelse de hiçbirşey olmayacak. Kerimmiş, mubeleymiş.. Adam para geldiğini biliyor,tahtanı açtığının farkında. yumurta dayanmış. Son dakika fiyat şoku yaşatacaklar sana daha dur.

 5. Ayak yapmayin ya para falan gelmiycek milleti oyaliyorlar yan yatti camura bayti ugrastik falan bunlar manavdan elma alamaz 1060 tane oy veren Allah belanizi versin

 6. ? para harcama arazi satma sana asalak olan topçuları sat ne o öyle borç diye diye beynimizi kemirdin.saglam dürüst topculara sahip çık çalışanın parasını ode bu sene kümede kal yeter.seneyeallah Kerim koca Bursa’da bu gemiyi selamete çıkaracak bir kaptan elbette çıkar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu