Göztepe maçında yeşil giyin çağrısı

Bursaspor-Göztepe maçı öncesi tribün liderleri maça gelecek taraftarlara “Yeşil Giyin” çağrısı yapıyor.

Pazar Günü oynanacak Bursaspor-Göztepe maçının biletleri tükenirken stadyumda en az 45 bin taraftarın olması bekleniyor.

Birçok Bursasporlu karşılaşma için bilet bulamazken takımlarını en iyi şekilde destekleyerek ligde tutacaklarını ifade eden Bursaspor taraftar grupları temsilcileri ve tribün liderleri maça gelecek taraftarlara “Yeşil giyin” çağrısı yapıyor.

Tribün liderleri stada gelecek tüm Bursasporluların yeşil Bursaspor forması veya yeşil tişört giymelerini isterken “Stadta sağlayacağımız tribün bütünlüğü için bu da çok gerekli” ifadelerini kullanıyor.

Tribün liderleri yaptıkları açıklamalarda “Bu maç çok farklı 90 dakika boyunca susmadan takımımızı desteklemek zorundayız. Biz gerekli tribün organizasyonlarını yaptık. Herkesten bu konuda ekstra fedakarlık bekliyoruz. Bu maç bütün stat Teksas olacak” ifadelerini kullanıyorlar.

38 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tribün liderleri kılık kıyafet önerisinde bulunacağına tribün nasıl canlandırılır? Taraftar sahaya nasıl baskı yansıtır? Takımı nasıl ateşler ve maç kazandırır? bunlara çalışsın. Birkaç yıldır Türk sanat müziği korosu gibi tezahüratlar sahaya katkı sağlamıyor.

  160
  8
  1. @.Aykut. yorumuna yanıt olarak

   Buradan tüm yetkililere ve taraftar liderlerine sesleniyorum. Maçtan saatler önce sadece queen grubunun we will rock you klibini ana ekrandan ve verilebilecek her yerden defalarca oynatmanız gerekir.
   Şöyle bir hayal edelim düşünsenize kırkbeşbin kişi birden oradaki tezahüratı aynı şekilde ve haydi Bursa haydi Bursa haydi diye dizlerine vurup alkış veriyor. Çılgınca bağırıyor. Muhteşem olur değil mi..
   Siz bunu yapın taraftar bir anda devamını getirir.
   Bundan eminim.

   4
   10
    1. @Maestro yorumuna yanıt olarak

     Evet Bursa burası kardeş.
     Dünya da yaşanılası en iyi şehirlerden birisi.
     Ben demiyorum seçenler söylüyor.
     İşte nasıl bir şehirde yaşadığını bilmeyen bir arkadaş.
     Aynı tezahüratı texas yıllardır yapıyor.
     Tofaş ın maçlarında salonda yıllardır yapılıyor.
     Belki sen de defalarca yaptın haberin yok.

    1. @Namık kemal yorumuna yanıt olarak

     Milli milli diye diye ne hallere geldik be birader. Batıdan uzaklaştıkça başımıza gelmeyen kalmıyor.
     İstersen takıma bir bak ne kadarı yerli ne kadarı milli.
     Hangi yerli hangi milli.
     Samanlarımız bile milli değil.
     Yediğimiz içtiğimiz kullandığımız her şey dışarıdan geliyor be birader.
     Hala yerli ve milli olacakmış.
     Peh peh peh.

  2. @.Aykut. yorumuna yanıt olarak

   Birlik ve beraberliğie herzamankinden daha fazla ihtiyacımız olduğu şu dönemde aykırı ses yapmamak lâzım lig bitsin ondan sonra konuşalım yoksa sonuna kadar haklısın

   5
   1
  3. @.Aykut. yorumuna yanıt olarak

   Haydi be yönetim getirin stada yüz davul ve onları çalacak yüz gönüllü taraftar verin ayarı gösterin bu klibi taraftar gerisini getirir.
   Hiç şüphem yok bundan sonra ki tek tezahüratımız bu olur.
   Güm güm tek güm güm tek haydi Bursa haydi Bursa haydi.
   Hiç olmazsa bu maç için bunu yapın.

   6
   1
    1. @Berkay yorumuna yanıt olarak

     Biliyorum biliyorum kardeşim farkındayım.
     Ben göztepe maçı hatıralarda
     Öyle kalsın diye yazdım.
     Eğer yapılabilirse epey ses getirir.

 2. Tribün liderleri demişsin selim den başka tribün lideri göremiyorum bazıları meşale ile başkan adayı desteklemiş onu tribün lideri saymıyorum

  45
  8
  1. @Mehmet yorumuna yanıt olarak

   tribün liderleri denilen zatlar önce ali ay istifa diye bağırıp maçtan sonra gidip koreoğrafi için başkan dan para isteyen adamlar.

 3. Gelenlerin yarısından fazlası Bursaspor taraftarı değil.Neyin çağrısı? Ne kadar beleşçi,madde bağımlısı,başka takım tutan,Bursaspor’a beş kuruş değer vermeyen çapulcu varsa hepsi stada gelecek.Komik komik yeşil giyin çağrısı yapıyorlar.Alemsiniz vallahi! ??????

  24
  144
  1. @Nerd Herd yorumuna yanıt olarak

   Aman Allah’ ım şu fotodaki yeşil beyaz renklerin güzelliğine bakın ! Hangi renk bu kadar yakışır bir takıma taraftara ? Avrupa’ nın Celtic’ i gibiyiz…

   21
   3
  2. @Nerd Herd yorumuna yanıt olarak

   hacı senin derdin ne ya allahaşkına butunleşme çabasına nıye köstek olma derdındesın,uludag formasını çakar gelırım

   22
   4
 4. Eski sdatyumda bütün herkez takım sahaya çıkarken kompeti atıyor takım ateşliyorduk manzara sper rakibin korkudan dizleri titriyordu yine öylebirçalışma çok güzel olur diye düşünüyorum

  19
  1
 5. Sevgili Bursasporlular zaman yerme,eleştirme,kötüleme zamanı değil ,şimdi birlik olma zamanı ,destek olma zamanı evet herkes yeşil giysin maça gelsin sevdan için olumsuzluğa şimdi yer yok bu pazar tüm şehir tek yürek tek ses lütfen Nerd Hard gibi kendini bilmez saygısız ve anlamsız yorumlar yazanların yorumlarını yayınlamayın lütfen site yöneticisi arkadaşım burası Bursasporlu taraftarların sitesi

  16
 6. Allahini seven çakma forma ile maça gelmesin penye yeşil tişörte hatta beyaz fanile veya beyaz aklete bile raziyim at kuyruğuna konmuş kelebek gibi duruyorlar

  12
  8
 7. Yeni yıl şarkısı bestesiyle
  ” Bursa gol Bursa gol Bursaspor gol” gibi
  Efsane “kolay mı” bestesinin karşılıklı yerine yavaşlatan ye i bestesi gibi,
  iç bayan, yavaşlatan, sıkan besteler söylenmezse yeşil giymeden de baskı uygularız……!

  11
  2
 8. Sayın yetkililer çok rica ediyorum büyük ekrandan bir kez bile olsa QUEEN grubunun we will we will rock you klibini yayınlayın ve görün taraftar haydi Bursa haydi Bursa haydi diyerek dizlerine vurup alkış yaparak nasıl tezahürat yapıyor.
  Denemekte fayda var.
  Düşünsenize kırkbeşbin taraftar aynı anda o tezahüratı yapıyor.
  Türkiye yi bırakın Dünya da olay olur.
  Arenada yer yerinden oynar.

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu