Göztepe Latovlevici’yi istiyor

Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna, yönetimden Bursasporlu Iasmin Latovlevici'nin alınmasını istedi.

Bursaspor ile 1+1 yıllık sözleşmesini kendisi uzatan ve takım küme düşmesine rağmen kulüpte kalmayı tercih eden Lato‘nun kararı çok önemli. İzmir ekibinde yönetim 33 yaşındaki sol kanat oyuncusu ile temasa geçti ve Lato‘nun Göz-Göz‘ün teklifine olumlu baktığı öğrenildi. Bursaspor ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Latovlevici için Başkan Mehmet Sepil‘in Yeşil Beyazlı yönetime 200 bin Euro’luk bir teklfi yapması bekleniyor.

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yaşı 33 performans bi yükseliş bı düşüş 200bin euro iyi para maaşından kurtulmuş olup Onur Atasayar ın da önünü açarız bu paraykada FIFA da bulunan atanosovun 200 bin euro şunu öderiz .FIFA da iki dosya kalır.Bu teklif gerçekse kesin satılmalı.

 2. Menajerlik Şirketlere Ortak Gibi Bir İntiba Bırakan Gazeteci Ve Yerel Bursasporlu Sandığımız Yazarlar Başladılar- Ya Gidin Bursaspor’un 500-600 Milyonu Hangi Eski Yöneticilerin Tapu Rezidans Fabrika veya Hayır Olarak Kendi Adı Yücelme Adına Bir Yerlere Uçtu Gittimi onu bir araştırın -Böyle Batık Yan Yatmış Gemi Acil Satış Menajerlikİ Yapmaktan Bursaspor’a Daha Yararlı Olacaktır biraz yararlı olun gazetecilik ruhunu yerine getirin

 3. Goztepenin derdi ne…bizim talip olduğumuz futbolcularin hepsine talip olup defalarca fiyatlarini yükseltmek kaydiyla,ya anlastigimiz futbolcuyla anlaştilar,yada anlastigimız futbolcunun değerini artirip onu alamayacağımiz bir seviyeye yükselttiler.. elimizdeki futbolculara da talip olmalari ayri bir muamma.futbolcunun kafasini karıştiriyorlar. surekli gözü bizde goztepenin.bunun adı düsmanliktir resmen.ne garezleri var bunların bize???

 4. Kuruş hesabı yapılan bu günlerde 200.000 euro kötü para değil. Yaşı ve performansı göz önüne alınırsa zaten daha fazla para veren çıkmaz. Gönderilmesi herkesin hayrına olur.

  2
  1
 5. Ne çok seviyorsunuz haber yapmak için ortalik bulandirmayı ilk yarının bitmesine daha iki buçuk ay var bırakın zamanı gelince konuşulsun siz basın takıma zarar vermek için elinizden gelen herşeyi yapıyorsunuz ben sizin BURSASPORluluğunuza………..

 6. Derhal anlaşın ve gönderin.Hazır para veren çıkmışken.Devre arasına kadar olan maaşınıda onlar ödesin.Şimdiye kadar bir önemli atağı kestiğini,azami mücadele edip top söktüğünü görmedim.Uçurtma gibi.Doğru yer tutamıyor.Ayrıca atletik ve kaslı olmasına rağmen,güç,hız,çabukluk YOK!
  Son maçta yediğimiz golde,(adam topla koştuğu halde) her saniye,bizimkine 3 m fark atıp koptu gitti.Yerine,ciğerli ve geleceği olan bir gencimiz devam etsin. bir

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu