Gözler yönetim kurulu listelerinde

Adaylığı kesinleşen Sinan Bür ve Raşit Barışıcı, çarşamba günü 15.00-17.00 saatleri arasında Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde Divan Başkanlığı’na kendileri dışında 8 asıl ve 8 yedek olmak üzere yönetim kurulu aday listelerini teslim edecek.

Yönetim aday listelerinin yanı sıra ayrıca bağımsız olarak seçime girecek Denetim ve Hukuk Kurulu listeleri de yine 7405 sayılı yasa uyarınca Üye Sicil Kurulu’nca incelenecek.

SON ŞEKİL VERİLECEK

İki adayın listelerinde kimlerin olacağı merak konusu olurken, yapılacak istişarelerin ardından listelere son şekil verilecek. Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da seçilecek yeni başkan ve yönetimi mayıs ayına kadar görev yapacak.

Mayıs ayında Bursaspor’un olağan genel kurulu gerçekleştirilecek ve mayısta seçilecek yönetim, genel kurul üyelerinden 3 yıllık görev yapma yetkisi alacak.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Aglicaksin para yok yardım edilmiyor Tahtayi acicaktik ama mali boyutunu bukadar bilmiyorduk derseniz aday olmayın tahta acamicaksaniz bu takım bı alt lige gider

 2. Hayırlısı olsun hakkımızda diyorum
  En azından 2 isim de yönetimine
  Başkanına terbiyesizlik yapıp
  Çokoprens almaya gitti şeklinde
  Üslubu olan isimlere yer vermemeliler

  6
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu