Gözler Vefa Temel’de

Transfer tahtası kapalı olan Bursaspor bu sezon genç oyuncularını vitrine çıkarıp, yıldızlarını parlatmak istiyor.

Takımın gözdesi Ali Akman ligin ilk maçında Adana Demir filelerini sarsarak bu sezon adından sıkça söz ettireceğini gösterdi.

Teknik Direktör Mustafa Er, altyapı orijinli bir çok yetenekli futbolcuya sahip olduklarını belirtirken profesyenol sözleşme imzalanan ve dün itibariyle lisansı çıkarılan Vefa Temel’den de övgüyle söz etti.

Mustafa Er, kadroya dahil edilen genç oyuncu Vefa Temel’in kaliteli bir oyuncu olduğunu, ilerleyen zamanlarda kendisinden faydalanabileceğini kaydetti. Bursaspor U19 Takımının 2002 Fransa doğumlu başarılı orta saha oyuncusu Vefa Temel ile 32 Mayıs 2023’e kadar sözleşme imzalanmıştı.

62 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. git kardeşim git. çünkü burada 2 maç kötü oynadığın zaman seni harcarlar. hani geçen sene sana demiştim ya çok çalış bu forma herkesin hayalidir diye ama burada yapamazsın 3 maçlık ömrün var.
  sonsuza kadar derler 6 maç sonra ana avrat küfür ederler.
  takımdan ayrılırsın adam derler. ads ile anlaşırsın 3 saat içinde hain olursun.
  takıma para kazandırıp gidersin hain derler , ama şimdi kaçarsan bir şey demezler(örn muhammet demir,oğulcan çağlayan,mehmet zeki çelik, ve niceleri)
  burada sana kötü oynadığın zaman sallayacaklar.
  şampiyonluktan sonra çok değiştik biz kardeşim. git arkana bile bakma sahip çıkmayacaklar.

  85
  110
   1. @Alp S. yorumuna yanıt olarak

    haklısın ama, GİT! diyenler bunu gönülden değil, ümitsizlik ve çaresizlikten diyor.
    taraftarın 10 senedir yaptıkları bundan sonraki yapacaklarının adeta teminatı gibi.
    bedeni bursa da, ruhu dışarıda olan futbolcunun gelişmesi ve yararlı olması çok zor. hatta imkansız.
    sonuçta futbol, teknik, taktikten daha çok bir moral, motivasyon oyunudur. çünkü bu oyunun içinde insan faktörü, yani duygu, his ve ruh gibi insani değerler var…

  1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Bizde her oşuna gitmeyen bir hasret yaptığı zaman hemen küfür eden taraftar oldukça 3_5sende bir futbolcu çıkar onunla avunuruz

   11
   1
    1. @YusufTaha yorumuna yanıt olarak

     Haklısın buda bi çözüm önerisi yani demek istediğim tribüne giderken ayaklarım geri gitmeye başladı son senelerde tabi bu hem yönetim hem tribün anlamında ama soğuttular artık be tribündeki kendini bilmezler başta olmak üzere ha bunları yazarken sen kimsin diyen olucak yaşımın el verdiği sürece 8 9 yıldır aralıksız kombine ve forma alan belki de tarihimizin en yaratıcı futbolunu oynadığımız sene passoligi bahane göstermeyip tribünde bulunan 250 300 bilemedin 400kişiden biriyim

  2. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

   Ozan tufan , Volkan şen ve Enes ünal bu takima büyük katki verdiler.
   Kimse hain demiyor.
   Kubilay hariç her oyuncunun bizde kredisi var.
   Burak satılsa bile bizim oyuncumuzdur.
   Neden ortaliği kariştiriyorsun.

   35
   44
    1. @Uskup yorumuna yanıt olarak

     Volkan la ozan la Enes Ünal ı bir mi tutuyorsun. Volkan hainin tekidir. Ozan da öyle. İkisi de beter olsunlar. Volkan kadar bu takıma hainlik yapan kimse yoktur.

     7
     12
      1. @BAYRAM ŞAHİN yorumuna yanıt olarak

       Herif 2 defa satıldı. Birinde Trabzon’dan 3.5 milyon yuğro, ikincisinde Fenev’den 3 milyon yuğro geldi. Toplam 6.5 milyon yuğro bugünkü kur olan 8.9 TL ile çarptığında 58 tirilyon’cuk yapıyo. Harbiden çok hainmiş Volkan Şen be yaa.

 2. İzim için Mustafa er bir şans.
  Ona destek olursa istikrarı sağlar.
  Düşme nedenlerimizden biride istikrarsizlik .
  Bu gençler ve Mustafa hoca bizim son şansimiz olabilir.
  Bu sene destek şart.

  37
  5
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   son şansmı? kime anlatıyorsun? ilk haftadan yerden yere vuran taraftaramı. ben inanamıyorum taraftarın bu hale geldiğine.
   oysaki bu taraftar 2009 yılında kent meydanına çıkarma yapıp takımı şampiyon yapmıştı. ne olduysa şampiyonluktan sonra oldu.
   2000 yılında gs kupayı kaldırdığı zaman sevilla küme düşmüştü. 20 sene içinde 6 tane uefa kupası kaldırdılar. gs ne yaptı aynı durum. ama sevilla öyle bir planlama yaptı ki. yıllarını kurtardı. hiç unutmam dani alves i aldıklarında tam 1.5 sene verim alamadılar. ama taraftarları arkasında durdu. kime anlatıyorum bilmiyorum ama belki iki üç tane vicdanı olan taraftar okurda bakış açısını değiştirir

   52
   1
 3. Bu haftaki maç Mustafa er için belirliyici maç olur kötü sonuçta bu taraftar onu orada tutmaz.. Bu lige çok tecrübeli hoca lazım.

  7
  50
    1. @@topal yorumuna yanıt olarak

     böyle bir taraftarın önüne hiçbir futbolcu ve teknik adam idealleri ve hedefleri uğruna gelmez. sadece menfaat ve para için gelir.
     alt yapıdan çıkanlarda zorunluluktan ve mecburiyetten buradalar.
     ayrıca ben gelen yönetimlerin de ne için geldiklerini çok merak ediyorum.
     tüm bunlar bizim tribünler için utanılacak durumlar.
     taraftar profilimiz acilen değişmek zorunda. yoksa Bursaspor ismi futbol literatüründen silinip gidecek…

   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Aağlar bırakın bu işleri bu çocuk gerçekten çok iyi bana göre bu sene banko 11 oynamalı bu çocugün oyun bilgisi çok üst düzeyde açın idmanlari seyredin açın Balıkesir hazirlik maçini seyredin battallaya en yakın oyun tarzı bu cocukta ilerleyen zamanda değil dırak altınordu maçında sahada olması lazım kesinlikle

  1. @Nihat yorumuna yanıt olarak

   oldu yine ilk dört haftada teknik direktöru yiyelim. Hem diyoruz gencler oynasin kasarlanmis topcular oynayacagi yerine hemde ilk iki haftada biletini kesecegiz adamin. Maddem gencler oynuyacak ve cogunun potansiyeli var biraz zaman alicak .Transfer tahtasi acilmali cunku gencleri kazanalim derken bu uzun ligde hemen kaybedebiliriz

   13
   2
   1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

    Mustafa er tahta açılmasın farketmez diyor sen okumuyorsun herhalde ben bu takımla oyalanırım gibi bir şeyler mırıldanıyor. Şampiyonluk kelimesini ağzına almıyor .

    3
    11
    1. @Eyvallah yorumuna yanıt olarak

     Okuyorum. Zaten geçen sezon bittiğinde biliyorduk tahta açılması zor eksi puan gelebilir. Şampiyonluk uzakta şuan ki durumda. Onun için ona göre plan yapılmalıdır gençleri geliştirirsin bu sezon kümede kalma olarak belirlersin seneye gençlerin elmalarını toplarsın oylamak gibi bir durum yoktur

     4
     2
      1. @Cumhur yorumuna yanıt olarak

       Gerçekçi olmak lazım, sen söyle hedef ne olmalı şuan ki durumda? Borç, tahta kapalıydı, eksi puan gelebilir. Tamam demesi kolay şampiyon olacağız diye ama gerçekci ol biraz malesef şuan ki durum bu. Uzun vadelerde düşünmek mecburi. Şuan ki durumumuz senin gibi düşünen kafalardan oldu iki pas yapan oyuncuyu yuhla, bu bize yakışmaz de biz büyükuz de, bu hoca olmaz bize
       Düştük de düştük. Hep günlük düşünmeler. Bu sene ilk 4,bu sene Avrupa’dayız diye. Hayaller orası ama gerçekler Tuzla ve menemen. Plansız olduğunuz için.

     1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

      Takım kümede kalsınmı. Şakamı sın sen. Sen nasıl bursasporlusun. Binlerce İnsan şampiyonluk bekliyor sen kümede kalmayı Mustafa erin başarısı olarak göreceğini söylüyorsun.. Bende Mustafa erin başarılı olacağını zannetmiyorum artık hele senin gibi kümede kalalım diyenlerle aynı safta yer almam.

      3
      10
      1. @Levent yorumuna yanıt olarak

       Neyle şampiyonluk gelecek, söyle bakayım? Hayali olma gerçekçi ol. Bende isterim Şampiyonluğa oynuyalaım ama şu an ne kadro yeterli ne bütçe var. Uzun vadeli düşünmenizi şart. Gençlerin kazanalım kendi içimizden yetistirelim 10 senedir, ala ala bu duruma geldik hep aceleci günü geçirme yöntemler.

       5
       1
      2. @Levent yorumuna yanıt olarak

       Lafa bak. aynı safta yer almazmış!
       O zaman git Bizans takımlarını tut. Onlar hep şampiyonluğa oynuyor. Sen,
       Hangi taraftar.
       Hangi bütçe.
       Hangi kadro ile şampiyonluğa oynayacaksın?

       8
       2
  2. @Nihat yorumuna yanıt olarak

   Daha şimdiden provokasyona başladınız.Taraftarın büyük bölümünün kafası karışık,morali bozuk.Ha Mustafa Er’den dolayı değil .Kendine buradan pay çıkarma.Taraftarın birlik olup takıma,teknik heyete ve yönetime sahip çıkacağı yerde.şimdiden bozgunculuğa başladınız.Ayıptır ayıp!

   18
   2
 4. Yazar 32 Mayıs yazmış! -artık yazarken hangi dünyadaysa! bir iki hafta evel Bursaspor bedavaya bırakmıştı eğer takip edeni olsaydı zaten geri gelmezdi-bu Futbolcuların hepsi genç ve bu ligdeki tecrübeli futbolcular karşısında şansları yok-1-2 tanesini ancak oynayabilsin her maç yoksa 4-5 tane gollü mağlubiyetlere hazırlıklı olun burası U19 ligi değil!

  6
  3
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Manyastik kardesim.
   Ben de fark ettim bir hata oluşmuş.
   Ne güzel olurdu sözleşme hiç bitmez.
   Olur böyle hatalar hepimiz yapıyoruz.
   Genelde tabletin klavyesinden kaynaklanıyor.
   Yoksa onlarda böyle yanlışlık yapmak istemez.
   Ben yazdığım yorumlari göndermeden önce kontrol ettiğim halde bazen oluyor.
   O lar ö ler, ı lar i ler, u lar ü ler ve ek ler sürekli yanlış çıkabiliyor.
   Iyi günler kardeşim.

   2
   1
 5. Böyle iyiyse bu çocuklar Mustafa er gibi tecrübesiz t. Direktörlük kursu gören hatta ve hatta diploması olmayan dikkat edin yetkisi diploması yani yetersiz olduğu için ropörtaj bile veremiyor bu çocukların böyle tecrübesiz birine teslim edilmesi d oğrumu. Bu çocukları takmamak lazım yolun daha başında.

  5
  42
  1. @Hulk yorumuna yanıt olarak

   sizin tecrübeli türk futboluna imza atmış olan, samet aybaba hocanızda çalıştı….. gereksiz laflar etmeyin ya destek ya da sükut ediniz…..

   10
  2. @Hulk yorumuna yanıt olarak

   Elinde dünya yıldızları var sanki de hoca tecrübesiz kalıyor. Mustafa hoca altyapıyı iyi bildiği için geldi zaten. Şampiyonluk sonrası oluşan taraftar(!) kitlesi gerçekten bir acayip. Tam olarak ne istiyorsunuz? Her sene şampiyonluk mu? Dünya yıldızları mı? Stad ful dolmaz, storedan orjinal ürün almaz, kombine desen belirli sayı zaten ama buradan atıp tutar çok bilmişlik yapar. Çok iyiysen buyur gerekli belgeleri al geç takımın başına. Önce takıma sahip çıkın sonra fikir sunun eleştiri yapın.

   20
   4
   1. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

    O dediğin belgeleri önce Mustafa er alsın sonra sıra bana gelir.. Benim yaş 43 şampiyonluk falan demişsin o senin gibi çoluk çocuk için geçerli.. Mustafa er alt yapıyı biliyor demişsin vakıfköyden çıkalı o en az 20 sene olmuştur sen bunuda bilmezsin tabi.. Stor demişsin oradaki çalışan abilerin iyi tanırlar. Ama bahse girerim gerçi sen maçlarada gelemiyorsundur izin alamadığın için ama gelirkende belediyenin veya onur marketin yaptırdığı atkıyı takıyorsundur..

    2
    15
    1. @Hulk yorumuna yanıt olarak

     Şampiyonluk sonrası benim gibi çoluk çocuk için demişsin ama burada hiçbir zaman dediğin tarzda konuşmadım, önceki yorumlara bakarsan görürsün. Herşeyi çok bildiğini sanıyosun ama yanılıyorsun, aşın artık bu kafaları. Sen beni yakınlarınla karıştırdın sanırım ki o bahsettiğin “abileri” bilmem etmem ama sen çok iyi biliyosun. Daha önceki yorumlarıma bakarsan anlayabilrceğini düşünüyorum. Eğer birini eleştirip yerden yere vuruyorsan daha iyisini yapman gerekiyor. Eleştiri yapmış olmak için eleştiri yapma. Yaşım geçti antrenör olamam diyosan da başkan ol borcu bitir beğendiğin teknik direktörü ve oyuncuları getir takıma.

 6. Bu her şeye küfür eden 1-2 yenilgide hoca değişsin diyen küfür eden lağım ağızlı taraftar 1. ligde olmayı bile hak etmiyor. Layığımız 2. veya 3. lig. Hepinizin…

 7. geçen sene selçukları, burak altıparmaklar, ozerler , seleznovlarla çıkamadık yaşlı takımla hem mali olarak bittik hemde olmadı
  2. ligde bursaspor gençlere şans vermeyecekte ne zaman verecek geçen sene oynayan genç oyuncularımız burak kapacak başka var mı ? takımda para getirecek adam var mı burak kapacak başka var mı yok ? Bu sene Ozan Koç, İsmail Çokçalış, Ali Akman , Çağatay, Emirhan(?), Ramazan ön plana çıkarılmalı bir kale bir defans bir forvet bu takıma yeter

 8. SEN BURADAKİ YORUMLARA BAKMA…YERLİ-YABANCI BU TAKIMDAN KİMLER GELMİŞ KMLER GEÇMİŞ..SEN ÇALIŞIP FORMAYI KAPMAYA VE SAHADA HÜNERLERİNİ GÖSTERMEYE BBAK..DOĞRU YERDESİN..

 9. Adamı 15 dk lık uzun özette izledim
  Balıkesir maçında resmen Batalladan resital
  Sundu bize yetenek varsa yaşın önemi yok bence
  Recep-Özerin yerine koy 11’e yapsın şovunu
  Mest etsin taraftari bu arada keşke 5 yıllık
  Sözleşme yapılsaydı kendisiyle

 10. Bu maç tamamen mustafa erin hatası böyle 11 kurulmaz 4-5 oyuncu almakla olmaz sol bek varken gidip orta saha oynayan adamı sol beke koyuyorsun ama kendi mevkisi olmamasına rağmen Emirhan Aydoğan çok iyi oynadı. Bu Tofaş tribününde bulunan 1060’la olmaz
  GENEL DEĞERLENDİRME!!!!

  1
  6

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu