Gözler FIFA ve CAS’ta

Tarihinin en zor günlerini geçiren ve adeta yaşam mücadelesi veren Bursaspor camiası, 2023 yılında artık yavaş yavaş yüzünün gülmesini temenni ediyor…

Geride bıraktığımız yıllarda büyük üzüntüler yaşayan, önce Spor Toto Süper Lig’den, geçen sezon ise 1. Lig’den düşen yeşil-beyazlılar, 2023 yılında yükselişe geçmek istiyor.

DÜŞME HATTINDA

Hali hazırda transfer yasağıyla mücadele ettiği TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta ilk yarıyı 18 puanla düşme hattında tamamlayan ve sportif olarak beklentilerin uzağında kalan Bursaspor, döviz kurlarının yükselmesi nedeniyle 1 milyar TL’yi aşan borcuyla mücadele ediyor. İlk etapta Ulusal Kulüp Lisansı’nı alarak 3 puan silme cezasının önüne geçen Bursaspor yönetimi, diğer engellerin aşılması için de çaba sarf ediyor.

GÖZLER CAS’TA

Yeni yılda, filiz lisans çıkarılmasına engel olan dosyalarla birlikte, öncelikle FIFA’dan Luka Capan dosyasından gelen iki dönemlik transfer yasağına ilişkin CAS’tan (Spor Tahkim Mahkemesi) gelecek güzel haberi bekleniyor. Ömer Furkan Banaz yönetimi, tahtaya engel TFF’deki dosyaları da temizlemek için çalışmalarını sürdürüyor.

1 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. büyük başkan emin adanur capan işini halledecekti noldu o iş. adamı kandırdınız parasını vermediniz şimdi de anlaşmaya yanaşmıyordur. kimseye para ödemeyip çeklere el koyup alacağından feragat ettiğini ilan edip takımı 2 lige düşürüp üstüne tahta kapatan büyük bir başkanlık dehası olan emin adanur yanlız değildir. ali ay gibi tekrar aday olsun yine seçilir.

    5
    6

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu