Görüşmeler Sürüyor!..

Barışçı, Bursaspor-Galatasaray maçından önce yardımcı antrenörler Ümit Davala ve Hasan Şaş ile Kazım'ın Bursaspor'a transferi ve Serdar Aziz'in durumunu konuşmuşlardı. 

  TAKAS FORMÜLÜNÜ KABUL ETMEYİZ 

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Barışçı, "Serdar Aziz ve Colin Kazım konusunda Ümit Davala'yla bir konuşmamız oldu; fakat bu konudaki kararı yönetim kurulları verecektir.  Bizimki sadece fikir alışveriydi. Serdar Aziz, altyapımızdan yetişmiş bir oyuncudur. Milli takımlarda oynadı. Hep üst düzeyde oynayan bir futbolcudur. Bizim vazgeçilmezlerimiz arasındadır. Biz takas yoluyla transferine sıcak bakmıyoruz. Bu hem Bursaspor'a hem de futbolcunun değerine zarar verir. Serdar, Bursaspor'da kalmak istiyor. Bunu da beyan etmişti" derken, "Sözleşme fesih bedeli ödenerek transferi olabilir mi?" sorusuna Barışçı, "Bunlar detaylandırılabilecek konular" şeklinde cevap verdi. 

  OĞULCAN, GALATASARAY'A TRANSFER OLACAK MI? 

Özellikleri nedeniyle İbrahimoviç'e benzetilen genç Oğulcan'ın Galatasaray'a transferi için de önemli bir ipucu veren Barışçı, "Galatasaray, Oğulcan Çağlayan'a talip oldu.  Bu oyuncu bizim oyuncumuzdur. Şu anda altyapımızda görve yapmaktadır. Galatasaray, son derece etik bir davranış gösterdi. Umarım hem iki kulüp arasındaki bağlardan dolayı hem de futbolcunun menfaati doğrultusunda el sıkışmak bizim görevimizdir. Oğulcan'la ilgili bir takım görüşmelerimiz var. Ama bugün yarın ne olur bilemem" diye konuştu.  

  VOLKAN ŞEN'E KAPIMIZ AÇIK 

Ayhan Barışçı, Trabzonspor'da son maçta yaşananlar nedeniyle takımdan ayrılma olasılığı olan Volkan Şen'e kapılarının açık olduğunu belirterek, "Volkan'ın üzüntüsü bizi de üzmüştür. Bizim eski oyuncumuzdur. Kendisine kapımız her zaman açıktır" dedi.

 

Kaynak:Radyospor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu