Görevi ne?

Türkiye Futbol Federasyonu Bursaspor'da bu sezon her kademede görev yapacak teknik direktör ve antrenörlerin lisans durumlarını içeren listeyi resmi internet sitesinden açıkladı.

Buna göre Yalçın Koşukavak ‘Profesyonel Takım Teknik Sorumlusu’ unvanıyla listede yer aldı. Sezon başında sportif direktörlüğe getirilen Selçuk Erdoğan’ın TFF‘ye göre Koşukavak‘ın ardından ‘Profesyonel Takım Antrenörü’ olarak açıklanması dikkat çekti.

TFF’nin açıklamasına göre Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu Koray Tanrıverdi yayınlanan listede ‘Kaleci antrenörü’ unvanıyla yer aldı. Yeşil Beyazlı kulübün Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu olarak TFF Hakan Cenkçiler‘in ismini bildirdiği, bunun da Koray Tanrıverdi‘nin lisansının o makam için yeterli olmamasından kaynaklandığı belirtildi.

Yayınlanan 23 kişilik antrenör listesinde Selçuk Erdoğan hariç tüm isimlerin sözleşmesinin 31 Mayıs 2020‘de biteceği duyuruldu. Kulüpte sportif direktör olarak görev yapan ancak resmi kayıtlara göre profesyonel takım antrenörü olarak görünen Selçuk Erdoğan‘ın görev süresinin 31 Mayıs 2021’de sona ereceği açıklandı.

 

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. sevgili süha.siz bursaspora ne kadar destek oluyorsunuz onu yazın.uludağın anlaşma töreninde neden başkana,başkanım 25 yılık gazeteciyim içerden haber alamıyorum selçuk erdoğan önümüzü kesiyor dedin.29 yaşındaki adam hepinizi mum gibi yaptı,içerden tık bilgi çıkmıyor.zorunuza mı gidiyor.olay ve as ne yaptınız ki bugüne kadar bursaspora?ne faydanız oldu,kaos hep

  90
  8
  1. @ÜNİTİM1963 yorumuna yanıt olarak

   Sizin bursaspora ne faydaniz oldu,bedava bilet belediyede iş imkani.siz once kapinizin önunü supürün sonra ahķam kesin,ayrica yorumuna bu kadar onay veren taraftara da sormak istiyorum siz kimin ne yazdigini anlayarak mi okuyosunuz..

   2
   2
  2. @ÜNİTİM1963 yorumuna yanıt olarak

   Süha bey sorusunda haklı. Mesele gazeteciyi mum ermek değil, taraftarın haber alma hakkını savunmak. Kulüpte ne oluyor, ne bitiyor, bilmek herkesin hakkı.

  3. @ÜNİTİM1963 yorumuna yanıt olarak

   Biz mestana karşıyızda sizin seçtiğiniz Ali ayada karşıyız arkadaş. Çorbanızı aldınız diye takımı bitirdiniz. Ünitimsah siz taraftar değil sadece ticaret erbabısınız…

   17
   3
  4. @ÜNİTİM1963 yorumuna yanıt olarak

   Ben 1 aydır yazıyorum bu yönetim parasız hepsi kulüpten nemalanmaya çalışıyor yazıklar olsun size Ali ayın evini basanlar nerde mestanın evini niye basmıyorlar ne halt etmiş şu mestan efendi

   20
   10
   1. @Mert16 yorumuna yanıt olarak

    Ali ayın evini basanlar mestanında evini basar yakındır. Sen niye yoktun Ali ayın evini basarken işverenine aidiyet duygusumuydu ..

    5
    5
    1. @Üsküp yorumuna yanıt olarak

     Ali ayin evini basanlara sorun bakalim o kapidan hic ayrilmislarmiydi. Ali ay in kapi kullari taraftar tepki gosterince akillarinca sirin gorunmek icin ali aya hesap sormaya gittiler. Yedik mi hayir.

  1. @cevat yorumuna yanıt olarak

   Neden 2 yıllık anlaşma yaparsın diyemem hemen kafam dank etti?Çünkü aklı başında bir adam gelince bu adamı saniye orda tutmazlar.Fakat göndermek için kesin tüm parasını ister.İşte bu yüzden öbür tarafta yatacak yeriniz yok.

   7
   1
 2. İnşallah yeni yönetim bu işi kivirabilir.
  Ciddi borç var.
  Muhammedi 1,8 milyon euro filan satabilirsek
  Belki Başakşehir bedelsiz bir iki kiralik verir.
  Ligde kalsak iyi bu sezon

  13
  5
 3. Bu adamdan bı cacık olmaz olsaydı zaten şimdiye kadar ortalığı parcalamasi gerekiyordu.sadece bumu mesut mestandan da bı cacık olmaz nasıl oluyorda taraftar hala sesini çıkarmıyor anlamış değilim.

  12
  2
  1. @16b yorumuna yanıt olarak

   Düşer isek kapanırız diyordum.Şimdi Hakikatten şu yazılanlara bakınca kapanalım gitsin.Hepimiz rahatlarız.

 4. Yazıklar olsun bursa’da bu kadar spor adamı varken bu kadar süper lig görmüş eski oyuncusu varken 30 una bile gelmemiş ne iş yaptığı belli değil bir çocuğu buraya getiren başta MM,sonra Orhan G,Hüseyin Y, yazıklar olsun diyorum insan içine çıkamayacaksınız spor deneyim işidir tecrübe işidir daha kendi hayatını kuramamış bir çocuktan takımı kurmasını bekleyen hayelciler ve başka şeyin peşinde olanlar sözüm size yazıklar olsun

  6
  12
 5. arka plakasında klüp düşüren yazı var ne bekleniyor sorumluluk düşmesin diye kayıt yok başındakileri bu takım başında kac ay bırakır taraftar haftaya paso baskı kacacak zaten bunda yük kalmasın özlücede gezinsin klüp düşürsün mağşınıı alsın tazminat garanti oh ne güzel ne iş yaptın bu zamana kadar maclar başladı defolun gidin

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu