Göreve başladılar

İhtarname krizini çözen Bursaspor'da yönetimin şimdiki hedefi A Takım'daki futbolcuların lisanslarını çıkarmak.

Erkan Kamat yönetimi İbrahim Yazıcı döneminde yeşil-beyazlı kulüpte uzun yıllar hizmet veren, alanında Türkiye‘nin önde gelen hekimlerinden olan Müjdat Enginsu ile anlaşmaya vardı. Müjdat Enginsu ve ekibi bundan böyle Bursaspor A Takımı‘nın sağlık kurulunu oluşturacak. Müjdat Enginsu ile birlikte doktor Şafak Selimoğlu‘nun da görevine başladığı ifade edildi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Riyadh Bouazizi yorumuna yanıt olarak

    Evet herkez başkana hayran. Hayırdır taraftar bayağı terbiye olmuş gibi. Geçen seneki başkan bile tahtayı açıp 11-12 transfer yaptı. Yaranamadı. Bu başkan hep konuşuyor. Görecez bakalım.

   2. @Riyadh Bouazizi yorumuna yanıt olarak

    Niye be ya? Hırsız uğursuz mu bunlar? Hasan PalakAyı gibi kulübün arazilerini ve tapularını mı indirdiler? Ali Tay gibi kasadaki çekleri mi indira gandi yaptılar? Suçu ne gariplerin? Takımı küme mi düşürdüler?

    6
    4
 1. spor hekimliği çok önemli.birçok oyuncu zamanında doğru teşhis konulup doğru müdahale yapılmadığı için futbol hayatı bitiyor.örnek;Ozan İpek.çapraz bağlarında kopma zamanında teşhis edilemediği ve hareket ettirildiği için sonraki tedaviler verimli olmadı

 2. Ortadaki sakallı Abi’yi Diyanet İşleri göndermiş. Doktor kılığında okuyup üfleyip nefesiyle iyi ediyormuş çapraz bağları.

  1
  1
  1. @Samet yorumuna yanıt olarak

   Bu sığ düşüncelerden kurtulun artık doktor olması sadece doktorluğunu ilgilendirir bıraktığı sakal yaptığı mesleğine engel değildir .

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu