Göksu “Kaleciler gole izin vermedi”

Bursaspor - Balıkesirspor maçı sonrası Balıkesirspor teknik sorumlusu Mustafa Ali Göksu basın toplantısında konuştu.

Mustafa Ali Göksu şöyle konuştu “İki takımın oyuncuları çok iyi mücadele ettikleri için kutluyorum. Balıkesir-Bursa dost il ve takım. Güzel maç oldu. İyi mücadele ettiler. Çirkinlik olmadı. Sadece maçta gol yoktu. Balıkesir olarak sezon başlarken zayıf başladık. Zamanlan transferin son üç gününde iyi arkadaşlar geldi. Eskiler ve yeniler kaynaştı bu duruma geldik. Bu birlikte ve beraberliği devam ettirdiler. Bursaspor’a başarılar diliyorum. Onlarda iyi yerlere geleceklerdir. Öncelikli hedefimiz 1 puandı. Üç puan için pozisyona girip kaçırmamak lazım. Futbolda her şey gole endeksli. Gol olmayınca berabere bitiyor. İki kalecide iyi oynayıp gole izin vermediler. Puanları paylaştık”

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @UçanTimsah yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş şaka gibi ! Lig başlamadan “düşmenin en büyük adayıyız” diyenler “takım kreş gibi her maç 5 atarlar kevgire çevirirler” diye homurdananlar hatta “bu iş amatöre kadar gider kulübün kapsına kilit vurulur” diyenler siz ne yüzsüz taraftarsınız !? Pardon “seyirci” ! Şimdi de kalkmış hocaya sallayıp aklınız sıra o dar beyninizle analizlerde bulunuyorsunuz ! Takım şu an liderin sadece 4 puan gerisinde !? Üstüne üstlük 3 puanı silinmiş silinmese şu an liderle arasında 1 puan farkla 2. olacak !? Neyin kafasını yaşıyorsunuz ? Sizin gibi taraftar olmaz olsun !?

   2
   3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu