Gökhan Özhan’dan Bursaspor’a veda

Bursaspor kulüp doktoru Gökhan Özhan görevinden ayrıldığını açıkladı.

İşte Özhan’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama:

“Büyük bir gururla armasını taşıdığım kulübümden üzülerek ayrıldım. Sevinçleri üzüntüleri beraber yaşadığımız değerli ekip arkadaşlarıma, Bursaspor‘un tüm fedakar kulüp personeline tesekkur ederim. Hakkınızı helal edin”

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Futbolculardan sonra kulüp çalışanlarıda ayrılmaya başladı.Bu kulüpte uzun süredir maaşını alamayan tabiri caizse hayat mücadelesi veren çalışanlar var.Şampiyonluk yaşayan bir kulüp 10 senede nasıl bu hale geldi gerçekten çok düşündürücü ele alınması gereken vahim bir durum.Bu kulübe adam gibi bir yönetimin gelmesi yeteri kadar sahiplenilmesi lazım aksi takdirde bir daha güzel güneşli günler görmemiz imkansız hale gelecek.Bursaspor bizim canımız her şeyimiz..Unutmayın ki başka Bursaspor yok.

  24
  1. @Hastabursasporlu yorumuna yanıt olarak

   ADS maçı öncesi , Özer olayında baş sorumlu olarak görüldüğü için takımdan uzaklaştırıldı. Özer’in sakatlığı konusunda ortalığı bulandırdığı meydana çıktı. Daha sonra İrfan buz ile takıma alma , almama olayları yüzünden bu olaylar meydana geldi. Konunun maaş ile hiçbir ilgisi yok.

   4
   7
 2. Giderse gitsin kulüpte sakatlik filan olursa tanidiğim bir kırıkçı var.
  50 liraya kırık kolu bacaği yerine oturtuyor.
  Mestan bey bana ulaş.

  16
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu