Gökhan Dinçer Büyükşehir Belediyespor’a veda etti

Bugün yapılan genel kurul sonrasında 5 yıldır sürdürdüğü Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü başkanlığı görevini Muhammet Aydın’a devreden Gökhan Dinçer, veda mesajı yayımladı.

Birlikte görev yaptığı tüm kişilere teşekkür eden Dinçer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“2019’dan bu yana sürdürdüğüm Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü başkanlığı görevimi bugün itibarıyla noktaladım.

Görevi devralan Muhammed Aydın Bey ve yönetimine başarılar diliyor; birlikte mesai harcadığım yönetici arkadaşlarıma, değerli antrenör ve sporcu kadrosuna, idari birim çalışanlarımıza ve bu göreve gelmemizde destek olan Alinur Aktaş Başkanımıza teşekkür ediyorum.

Baki olan bu kubbede hoş bir sadâ” bırakabilmek. Başarabildiysek ne mutlu…”

Gökhan Dinçer görev yaptığı süre içerisinde Bursa’nın spor kulüplerine verdiği desteklerle dikkat çekmiş ve özellikle TBF Yönetim Kurulunda aldığı görev dolayısıyla  Bursa basketbolu için de önemli çalışmalarda bulunmuştu.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. En pahalı suyu bursalılara içir sonra belediye spor kimin parasıyla bursalının bursanın hadi hayırlı yolculuk

    10
    12
  2. Kurulan ekip çok güçlü.. Özellikle Yönetim kadrosuna dahil edilen profesyonel futbolcu Emir Çubukçu nokta atışı olmuş.Yapılan işleri liyakata göre yapın böyle Kasap a Kuyumcuya vermeyin artık şu işleri lütfen… Bakıyorsun Futbolun başına Müteahhit geliyor,Basketbola Fırıncı, Tenise Market Sahibi vs.vs. yeter artık bırakın da millet olması gerektiği gibi yaşasın artık bu hayatı..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu