Gizli saklı çalışmaya devam!

Bursaspor'da sezon başından bu yana taraftar ve medya mensuplarına getirilen yasaklar içinden çıkılmaz bir durum aldı.

Kulüp iletişim departmanı medya mensuplarının antrenmanı izleme istediğine sportif direktör Selçuk Erdoğan ve teknik direktör Yalçın Koşukavak‘ın kararı doğrultusunda olumsuz yanıt vermeye devam ediyor. Altay maçından bu yana takımın antrenmanları kapalı kapılar ardında gerçekleştirilirken, teknik direktör Yalçın Koşukavak‘ın özellikle son dönemde gazetelerden ve sosyal medyadan gelen eleştiriler sebebiyle bu yönde bir karar aldığı öğrenildi. Bu sıkıntının aşılması adına medya mensupları konuyu yönetim kuruluna taşıdı. Yönetim Kurulu’nun uygulanan yasakla ilgili alacağı karar merakla bekleniyor. Hatırlanacağı gibi teknik direktör Yalçın Koşukavak Muğlaspor ile oynanılan maçtan sonra yayıncı kuruluş zorunlu tutmadığı gerekçesiyle basın mensuplarının sorularını yanıtlamamış, maç için Bursa‘dan Muğla‘ya 600 kilometre yol giden gazetecilerin basın toplantısı taleplerini geri çevirmişti.

GİZLİ ÇALIŞMAYA DEVAM

Bursaspor Ümraniyespor ile yapacağı maçın hazırlıklarını basına ve taraftara kapalı gerçekleştirdiği çift antrenmanla sürdürdü. Kulüpten verilen bilgiye göre teknik direktör Yalçın Koşukavak yönetiminde Yeşil Beyazlılar taktik çalıştı. Antrenmanın 1 saat 40 dakika sürdüğü belirtildi. Kulüpten oyuncuların sakatlık durumu ve antrenmana katılma konularıyla ilgili yine bilgilendirme yapılmadı.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Basın karşısına çıkmamak olmaz.İst. takımlarına daha beterini yapıyorlar.Sonuçta herkes kendi işini yapıyor.Bana göre bazı sorulardan korkuyorda olabilirler.Ekim ayı geldi Başkan adam gibi Basın toplantısı yapıp transferler hakkında, tahtayı açmak için topçulara ne kadar verildi ne kadarı ne miktarda ötelendi, işten çıkanların tazminatları, topçulara ne ödeme yapıldı falan gibi açıklamalarda bulunmadı.Sade para lazım diye ortaya çıkıyor.Konuşacaksın, kaçmayacaksın!

   5
   7
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bunun acısı şundan Eser Bey.Bursaspor olay medya kontrolünde ya.Orhan Güney yine irili ufaklı birkaç bilgiye hasıl olabiliyor.Bunlar hiç olamıyor.Acisi bundan.Bunada bilgi kırıntısı gelse bu da ses etmez Orhan Güney gibi.

   1. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

    olay medya tahta da, tahta deyip şampiyonluk.
    sönmez medya ise 8-9 gençle şampiyonluk istiyor.
    bunlar nasıl spor adamı? bana göre ikisi de yanlış düşünüyor.

    bir defa bursasporun şampiyon olabilmesinin maddi şartları yok. buna birde azalan destek, medya ve taraftar baskısını ve sabırsızlığını eklersen balık zaten baştan kokuyor.
    600 milyon borçla ne şampiyonluğu?

    diğerine gelince 8-9 gençle değil şampiyonluk lig de bile kalınmaz.
    8-9 gençle lige girmek, çok yararlı diye yeni doğmuş bebeğe pirzola-biftek yedirmek gibi bir şey. bebeğin boğulup gitmesi nasıl kaçınılmazsa bu gençlerin tümün kaybetmekte aynı şey.
    bu gençler 34 maç karagümrük ve Eskişehir maçlarındaki gibi koşamaz. 2 maç kaybetsinler, medya ve taraftar baskısından dağılıp giderler.

    birinci görüşte hemen şampiyonluk gelir ama daha iyi kadro için kulüpte PARA YOK…
    8-9 gençle de şampiyonluk gelir ama bu en az 5-6 seneyi bulur. bunun içinse camiada SABIR YOK…
    para ve sabrın olmadığı yerde sportif başarı yok, aksine ÇİLE ÇOK…

 1. Karıştır Süham karıştır ortalığı.Ye bakalım Selçukla Yalçını.Düzgün adamları görünce sen de şaşırdın tabi

  31
  5
  1. @Kenan63 yorumuna yanıt olarak

   selçuğadiyecek lafım yok. iyi ki var. allah yalçınıda size bağışlasn kardeş. yalçından tek dir falan olmaz. olsa olsa saha kenarında şovmen olur yılmaz vural gibi

   12
   22
 2. Rakibe, TFF ye, mhk ya, pfdk a, gerek yok. Bizim medya ve taraftar kulübün canına yetiyor zaten.
  Doğru karar. Genel anlamda yerel medya bursaspor dostu değil. Bu KESİN ve NET…

 3. Dün sakatlarla ilgili bilgilendirme haberi vardı. Neye göre nasıl haber yapılıyor. Etmeyin eylemeyin. İletişim çağında bu ne aymazlık.

  7
  1
 4. Ben bir gazeteci olsam ve şu haberi yaptıktan sonra altına benimle ilgili bu kadar olumsuz yorum yapılsa ertesi gün bir özür yazısı yayınlar ve hata bendeymiş ama bu zamana kadar fark edememişim, bu kadar tepki alıyorsam biraz da aynaya bakmam lazım der ve birdaha bu tarz mikser haberler yapmam. Ama bizim yerel medyanın %90’ında bu karakter maalesef yok!

 5. basına ve taraftara kapalı olarak gerçekleştirdi nedir ne ya taraftara da mı açılması gerekiyor antrenmanın 3 büyütülmüşlerin ayda yılda bir açılıyor idmanları basına görüyoruz bu konuyu bu kadar büyültmeyin

  5
  1
 6. İlanihaye yasak olmaz,olursa kulüp bundan zarar görür.
  Basın,taraftar,oyuncular,teknik ekip,yönetimin ahenkli,ortak menfaatlerde buluşup hareket ettiğinde başarı gelir.

  BASINDA LOBİMİZ neden yok dediğimizde bazı hataların,yanlış kararların bunda etkisini hatırlayalım.BASIN İŞİNİ YAPACAK,DEDİKODU,ENTRİKA PEŞİNDE OLMAYACAK.Basın mensubu arkadaş ve kardeşlerim işini layıkıyla yapmak istiyorlarsa ÇUVALDIZI KENDİLERİNE BATIRSINLAR.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu