Gitme, kal bu şehirde!

Tecrübeli futbolcu, genç çalıştırıcının kendisine; "Değişiklik gerekiyordu fakat istediğimiz gibi gitmedi. Gelecek sezon sana ihtiyacım var. Sözleşmeni uzat ve bizimle kal" dediğini açıkladı.

 

Bursaspor ile ligin ilk yarısında çok başarılı bir dönem geçiren ve ağları 6 kez havalandıran ancak Miller ve Altidore transferlerinin ardından forma şansı bulmakta zorlanan Turgay Bahadır Bursa hakimiyet'e önemli açıklamalarda bulundu. Şu anda tatilde olan tecrübeli forvet, transferle ilgili konularla ilgilenmediğini ve transfer teklifi almanın güzel bir duygu olduğunu söyledi.

 

GİTMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM

Şenol Güneş'in kendisini istemesinin gurur verici bir olay olduğunu sözlerine ekleyen Turgay Bahadır; "Tatildeyim ve transfer işleriyle ilgilenmiyorum. Bu tür konuları menajerim konuşuyor. Fakat Bursaspor'da mutluyum ve ayrılmayı düşünmüyorum. Ertuğrul Hocam’la konuştuk ve benim sözleşme uzatmamı talep etti. Ben de bu durumdan dolayı çok mutlu oldum. Şu anda transferden çok gelecek sezonu düşünüyorum" ifadesini kullandı. HOCAM BENİMLE KONUŞTU

 

Takımda hiçbir futbolcunun forma garantisi olmadığına dikkat çeken Turgay Bahadır, Ertuğrul Sağlam'ın kendisiyle konuştuğunu ve geçen sezon arasında yapılan transfer hamlesinin tutmadığını söylediğini belirtti. Turgay; "Hocam beni aradı ve 'Sezon arasında bir değişiklik gerekiyordu. Yaptık ama olmadı. İyi ve formda olduğun her zaman forma senindir' dedi. Hocamızın gelecek sezon planlarında ben de varım" açıklamasını yaptı.

 

Trabzonspor'dan Turgay Bahadır ile ilgili açıklama geldi

 

‘Biz o defteri kapattık’

 

Bordo Mavililer'in Asbaşkanı Nevzat Şakar, Bursaspor'dan sadece Turgay'ı istediklerini ancak Yeşil Beyazlı kulübün yaptıkları teklifi kabul etmediğini söyledi.

 

Bordo Mavili ekipte teknik direktör Şenol Güneş'in çok istediği Bursaspor'un forvet oyuncusu Turgay Bahadır için yönetimden olumsuz yanıt geldi. Yeşil Beyazlı yönetimin Turgay'a ihtiyaçları olduğunu söyleyerek kendilerine ret yanıtı verdiklerini belirten Trabzonspor Kulübü As Başkanı Nevzat Şakar "Turgay Bahadır için Bursaspor Kulübü'ne teklifte bulunduk. Ancak Ertuğrul Hoca bırakmadığı için bu teklife olumsuz cevap geldi. Ozan İpek ile hiç ilgilenmedik.  Biz o defteri kapattık. Başka oyunculara yöneldik"  diye konuştu.

 

Erdinç Sülün

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu