Gidecekler ve gelecekler belli oldu!

Başkan Ali Ay ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu transferi masaya yatırdı. Özlüce Tesisleri‘ndeki toplantı yaklaşık 3,5 saat sürdü. Toplantıda Hamza Hamzaoğlu ligin ilk yarısıyla ilgili bir değerlendirme yaparken takımın bundan sonraki geleceği hakkında atılması gereken adımlarla ilgili raporunu başkan Ali Ay’a bildirdi. Takımdan gidecek oyuncularla ilgili isimleri veren Hamzaoğlu, transferini istediği futbolcuların da listesini Ali Ay’a sundu.

KAMPA YETİŞTİRMEK İSTİYORUZ

Toplantıyla ilgili Bursa Hakimiyet‘e konuşan Başkan Ali Ay, “Hocamızla verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Takımdan gönderilecek oyuncuların isimlerini verdi. 4 oyuncumuzla yollarımızı ayıracağız. Bu belki 5 de olabilir. Bu isimlere Yeşil Bursa’ya gönderdiğimiz İsmail Can Çavuşluk ve Bünyamin Kasal dahil değil. 4 yeni ismi kadroya dahil edeceğiz. Bunlardan biri sağbek, biri forvet özellikli kanat oyuncusu, diğeri orta saha ve bir diğeri de sol bek olacak” diye konuştu. Ali Ay transferi Antalya kampına yetiştirmeye çalışacaklarını kaydetti.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu