Gherorghe Grozav, Özlüce Tesisleri’ne geldi!

Bursaspor'un prensip anlaşmasına vardığı Grozav, Özlüce Tesisleri'ne geldi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ve transfer komitesi üyeleri ile görüşmek üzere Özlüce Tesisleri’ne gelen Rumen futbolcu Gherorghe Grozav kulüp binasına girdi.

Kulüpten alınan bilgiye göre Rumen oyuncu ile sözleşme imzalanmayacağı, şartlar konusunda görüşüleceği öğrenildi.

 

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @PMB10 yorumuna yanıt olarak

   İnşallah Yönetimde senin gibi düşünüyordur,çünkü sağda solda Grozav geldi artık Twumasi alınmaz lafları söyleniyor,tamamıyle Külliyen yanlış bir düşünce ! Biz Bilalle,Jourqeradan neden doğru dürüst yararlanamadık ? Çünkü ikiside alternatif bir 10 numarayken,onları alanlar Belluschinin yerine 8 numara diye düşünerek aldılar,kamuoyuda onlardan 8 numarada oynamasını bekledi oysa yapamadılar,yapamazlardıda,şimdi Twumasi uçan kaçan bir adam,sürekli defans arkasına sarkan hızlı süratli bir kanat ! Oysa Grozav teknik daha çok orta sahanın ofans kısmında oynayabilen bir oyuncu,tam bir kanat değil ! Bu yanlış yönlendirmelerden kaçınalım !!! Adamı geldiği ve oynadığı ilk maçtan eleştirmeye başlamayalım !!!

   14
 1. adamın sakatligı yok maaliyeti ucuz ayağı da iyi daha neyi bekliyorsunuz ki? Yollayın johnu getirin bu adamı.

  65
 2. Başkan geçen sezondan çok ders çıkarmış belli.
  Devre arasında gündemde 4 futbolcu vardı.
  Sow-Twumasi-Grozav-Poko.
  Sow ve Grozav geldi.
  İçimden bir ses Twumaside gelecek diyor.
  Ayrıca yönetimi Moussa Sow’u mantıklı bir şekilde yarım sezon kiralayıp, Grozavı bedelsiz alıp yarım sezon kiralayıp 2 yıl opsiyonunu elinde bulundurduğu için ayrıca tebrik ediyorum.Çok akıllıca bir transfer politikası üzerinde ilerliyorlar.

  Allah bozmasın.

  53
 3. Arkadaşlar bu gelen Topçular kalitesi belli olan insanlar. Teşekkür ler başkan. Bittimi Hayır başkan taraftara kulak ver istediğimiz Topçular belli. Onlarıda alabilirsen çok iyi olur. Bak bakalım istanbul takımları BURSASPOR dan nasıl korkacaklar. Titriyecekler.

  23
 4. arkadaşlar GRAZOV’la 12.01.2018 tarihinde başlayan haziran sonuna kadar 6 aylık imza atıldı. Neden açıklamıyolar bilmiyorum ama 3gündür Bursaspor’un futbolcusu bu arkadaş.

  3
  1
 5. Gustava Scarpa Palmerias’ la anlaşmış.Burada çok bahsi ğeçmişti. Kısmet başka 10 numara aramakmış artık.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu