Geri dönüyorlar

Bursaspor’da sakatlıkları nedeniyle Kırşehir FSK maçının kadrosunda yer almayan Çağatay Yılmaz ve Furkan Emre Ünver’in cumartesi günkü Kırklareli maçında forma giymesi bekleniyor.

İki oyuncunun durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Teknik Direktör Ümit Şengül, “Çağatay’ın baş parmağında bir ağrısı var. Kendisi oynamak isterse bu hafta oynayabileceğini düşünüyorum.

Furkan’ın da durumu bu hafta içinde netleşecek. Ayak bileğinde problem var. Hafta içindeki durumuna bakacağız. İkisinden de bu hafta faydalanabileceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Muhammed yorumuna yanıt olarak

   İlk yarıda oynanan içeride ki Kırşehir maçında daha 20. dakika da oyundan çıkmıştı, kaptan gemiyi en son terkeder

   6
   2
 1. Türk futbolu bitti. Bursaspor da bitti. Bitirenler malûm, rahmetli yazıcı uzak tutmuştu Bursaspor ü onlardan, baktılar olmuyor oyun oynadılar üstüne hatçe yi kullanarak hapse attırdılar koca yürekli adamı. Sonra gelen başkanlar onların piyonuydu oyunun parçasıydı. Çaldılar çırptılar stadını aldılar gayrimenkullerini aldılar futbolcularını sattılar fahiş rakamlara futbolcu aldılar soydularda soydular garibim Bursaspor ü. Aynı senaryolar kocaeli sakarya Eskişehir Bolu aydın çanakkale ve izmir takımları içinde yapıldı. Çünkü eski tribünlerde bu takımların sesi çıkıyordu onlar sesten rahatsızdı. Süper lig denen lige istanbul takınlarını doldurdular alayı seyircisiz. Rize samsun trabzon konya kayseri Sivas zaten onlardan. Şimdi çalıp oynuyorlar kendi aralarında.

  5
  1
  1. @Hakan yorumuna yanıt olarak

   Bence hata yapmasını falan bekleme. Takım daha ısınmak için sahaya çıktığıanda başla. Neye uğrdığını şaşırsın lavuk.
   Hop hop Furkan Top Furkan
   Furkan dışarı, Furkan dışarı
   Fıııyyyyyyyyyy (Islık)

   1. @Pisiko yorumuna yanıt olarak

    Mallar tespit edildi. Sizin yaptığınızı rakip takım taraftarı yapmaz sen bunları yapınca Bursa 5 gol atacak Furkan oyunda devlesecek ve bütün futbolcular motivasyon olup bütün maçları kazanacak. Mal

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu