Gerekirse golcüye 2 milyon Euro verip alacağız!

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, forvet transferinin çok önemli olduğunu, gerekirse 2 milyon Euro dahi verebileceklerini söyledi.

Bursaspor‘da gözler forvet transferine çevrildi. Yeşil Beyazlılarda teknik direktör Samet Aybaba, mutlaka ‘Baba santrafor almamız lazım‘ sözlerini bugünkü idmanda da yineledi.

Tecrübeli teknik adam, “Mutlaka ama mutlaka çok iyi bir santrafor almamız lazım. Kalede ve defansta iyiyiz. Orta alanı da bir şekilde toparlıyoruz. Gelecek isimler de olacak.

Ama esas mesele forvette. Ne yapıp ne edip iyi bir isim almamız şart oldu. Gerekirse 2 milyon Euro verip o santraforu almamız lazım. Parayı santrafora yatıracağız” şeklinde konuştu.

 

BARIŞ YALIM, AFYON’DAN BİLDİRİYOR…

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kanatta ve 10 numarada adam gibi oyuncular olmadıktan sonra istersen forvete Cavani’yi getir bir cacık olmazzzzz
  Takım ileri çıkamıyor… Orta yapmayı bilen yok adam geçmeyi bilen yok hızlı olan yok… Kaliteli forvet alacan tamamda bu adama kim orta açacak kim pozisyona sokacak kim pas atıcak ?

  74
  5
 2. Bu yolun sonu hayra alamet değil.Burada en rahat Samet hoca.Yenilgiler bir bir suratimiza yumruk gibi patlamaya başlayınca , istediğim oyuncuları almadılar deyip alır ceketi gider.Bakalım o zaman Mustafa Er’i cagirabilecek mi Ali ay??

  44
  4
 3. Allah aşkına diyorum ve rica ediyorum Bakambu tarzı futbolcular bulup 1 2 sene oynatıp güzel paralara satalım bu işe yoğunlaşalım .

  26
  1. @CROCODILE yorumuna yanıt olarak

   su an yoğunluk dusmemek uzere o dedıgın adamlar iyi takımda gosterır kendını…bu kadroda bakambuda bişi yapamaz heralde 5 tane bulacak halın yok… 1 adam alamayan adamlar mı bulacak o dedıklerıni?

  2. @CROCODILE yorumuna yanıt olarak

   biz bakambuya 1.8 milyon avro verdik şuan bınların 250 verecek mecalleri yok,sonra arık öyle ileyi düşünen topçu şuan gelmez bu takıma

  3. @CROCODILE yorumuna yanıt olarak

   Kardeş 1-2 sene oynatıp güzel paraya satılacak bir oyuncu alındı, ama teknik direktör resmen çocuktan nefret ediyor oynatmak istemiyor. Bence Jani Atanasov’un kumaşı sağlam, iyi oyuncu olur ondan ama yapacak bir şey yok. Aynı şey Alper Ademoğlu ve Ozancan Kökçü için de geçerli bence, çok çok aşırı parlayıp satılmasalar bile Bursaspor için iyi oyuncu denecek seviyelere çıkabilirler.

   13
 4. Hocam 2 milyonu verecekseniz Patrick Twumasi orada duruyor hemen alın. Biz de rahat edelim, siz de rahat edin. Yeter artık. Sesimizi duyan var mı?……

  7
  5
 5. Bu sözlere başkanın tepkisini merak ediyorum.Sabah ibrahim öztürk haberini görünce bile duygulandım koca bursasporu ne hale getirdiler yazık.

 6. Samet, hoca bu Ali Ay’dan bı cacık olmaz,Ronaldo’yu 2.000 milyon Euro’ya getiririm desen.550,600 eroya gelirse olur der,
  Aklınızda olsun,Adam futbolu düz mantık gözüyle görüyor
  Futbol,la ilgili pek bilgisi yok,Allah sonumuzu hayrelesin,.
  Bu sezonda yandık.insallah yanilmiyorumdur.
  Bu sezonda diken üstünde oturacağız.

 7. Samet hoca kendi karışmaması gereken Mali konulara da girmeye başladı,
  yakında kulübün anahtarını isterse Başkandan şaşırmam,
  bu adama fazla ihtimam gösterildi sanırım, önce Mustafa eri gönderdi,
  sonra saha içi dışı, futbolcu alımı- gönderimi teknik her konuya ben karışırım dedi,
  kamp yerine varana kadar, altyapıya kadar benim kontrolümde dedi,
  şimdi de hangi topçuya ne kadar para verilmeli söylemeye başladı

  1
  2
 8. bu aliay para bulduğu anda bütün paryı transefere yatırsın batıncaya kadar devam buişin cıkışı yok transefer yapamasa koca donlarınla kendi oynasın

 9. Forvet konusunda haklısın hocam ancak kanat olarak oyuncularımız çok yetersiz Yusuf çok kötü kembo kadro dışı alamıyorsanız kemboyu kampa sokun zayıflatın hazırlayın topu ileri taşıyacak futbolcu lazım

 10. Defansın iyi olmadıktan sonra orta saha kötü olduktan sonra ronaldoyu alsan fayda etmez belluschi gibi futbolculara ihtiyaç var

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu