Gerekirse beni de dışlayın!

Antalya kampının son antrenmanında oyuncularına seslenen İbrahim Üzülmez, 'Bizler de sizlerle bir bütün olduk. Bu takımı öyle ya da böyle limana yanaştırmak bizlerin elinde. Birlikteliğimizi kim bozacaksa onu dışlayın. O kişi eğer ben olursam beni de dışlayın" ifadelerini kullandı.

Bursaspor, Antalya kampının son antrenmanını dün sabah gerçekleştirdi. Yeşil-beyazlılar teknik direktör İbrahim Üzülmez yönetiminde yaklaşık 1 saat çalıştı. Antrenman öncesinde takımını saha ortasında toplayan İbrahim Üzülmez oyuncularına dokunaklı bir konuşma yaptı.

Üzülmez konuşmasına, “Sizlere katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Hem Bursa’da hem de kampta birlikte olduğumuz süreçte çok iyi işler çıkardınız. Antalya kampımızda tüm antrenmanlarımıza eksiksiz geldiğiniz için sağ olun. Bu çalışmalarımızın faydasını ileride göreceksiniz. Örnek veriyorum. Akhisar karşısında, Erzurum karşısında iyi mücadele edeceksek eğer burada yaptığımız yükleme antrenmanlarıyla bu gerçekleşecek” dedi.

TAKIMA YAKIŞIR ŞEKİLDE…

İbrahim Üzülmez konuşmasının can alıcı kısmında ise takımdaşlık ruhunun önemine değindi. Üzülmez, “Kamptaki davranışlarınız bir futbol takımına yakışır şekildeydi. Antrenmanda yemekte, maçta hep bir takım gibi hareket ettiniz. Kaynaşma anlamında çok iyi bir iş başardınız. Bizler de sizlerle bir bütün olduk. Bu takımı öyle ya da böyle limana yanaştırmak bizlerin elinde. O nedenle sezon sonuna kadar bizlere yardımcı olun ve bu düzeninizi lütfen bozmayın. Birliktelik ruhu bizi istediğimiz noktaya taşıyacak. Antrenmanda, dinlendiğiniz anda odanızda, yemekte, otobüste birlikteliğimizi kim bozacaksa onu dışlayın. O kişi eğer ben olursam beni de dışlayın. Birlikteliğinizin bozulmasına asla müsaade etmeyin” diye konuştu.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Biz bu ruhla 2010 da şampiyon olduk, takım olduk ve kazandık, bence bu haberde sıkıntı yok, hoca öğrencilerine teşekkür etmiş ve aralarındaki bağı kimsenin bozmasına izin vermemeleri istemiş, bunda gizlenecek bir şey yok

   9
   1
  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bu konuşmanın haber yapılmasının kimseye bir zarar vereceği yok. Aksine taraftara bir anlamda mesaj olur. “Tribünde, mahallede, lokalde, deplasman otobüsünde birlikteliğimizi kim bozacaksa onu dışlayın. O kişi eğer tribün lideri olursa onu da dışlayın.” Gerçi bu mesajı alacak taraftar sayısı zaten oldukça az ama bir Bursaspor sevdalısını buna inandırsa İbo o bile kafi.

   13
 1. Gazetecileri idmama neden almadiklari belli. Haber yapmak yerine o ne dedi bu ne dedi onlari yaziyorlar. Lafa gelince gazeteci.Yersen

  1. @Ziya yorumuna yanıt olarak

   Sizinn gibi bir taraftar varsa basariyi beklemek hayal hala destek olucaginiza laga luga yapiosunuz yaziklar olsun..sizin gibi cok bilmisler yuzunden bu takim kjme dustu

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu