Gereğinin yapılmasını arz ediyoruz!

Maraton Platformu Kongre Üyeleri 12 Eylül 2012 tarihinde düzenledikleri basın toplantısında cevabını bekledikleri bazı sorular ile birlikte istifasını istedikleri Bursaspor Kulübü personeli olan kişilerin istifa dilekçeleri, posta kanalı ile kendilerine ulaştırıldı.

 

“Maraton Platformu Kongre Üyeleri” olarak 12 Eylül 2012 tarihinde düzenlediğimiz basın toplantısında cevabını beklediğimiz bazı sorular ile birlikte istifasını istediğimiz Bursaspor Kulübü personeli olan kişilerin istifa dilekçeleri, tarafımızca kendilerine ulaştırılmıştır. Bilet fiyatlarında gerçeği görüp, bir adım atarak buna uygun hareket ettiğiniz için teşekkür eder, cevabını beklediğimiz esas sorunların giderilmesi, kulübün önünün açılması adına masalardaki istifa dilekçelerini onaylamanızı rica ederiz.

 

Ayrıca kulübümüz ile herhangi resmi bir bağlantısı bulunmayan danışman Metin Korkmaz ile ilgili istifa dilekçesi göndermeye gerek duymayıp, kendisinin kamuoyunda da duyulan, yaşanan son olayların ardından kulüple ilişkisinin derhal kesileceğine inancımız tamdır.

 

Not: Bu tepkimizin alınan kötü sonuçlarla hiçbir alakası yoktur.

 

Saygılarımızla.

 

MARATON PLATFORMU KONGRE ÜYELERİ (Cephe 1963 – S.A.G.S.)

 

İstifa Dilekçesi

Çalıştığım süre dahilinde Bursaspor Kulübü’nü zarara uğrattığım, kendi menfaatlerimi kulübün menfaatlerinden üstün tuttuğum, yaptığım işle aldığım paranın hakkını vermediğim, çoluğunun çocuğunun rızkından ayırıp Bursaspor için para harcayan taraftarlarımızın hakkına girdiğim için, görevimden istifa ediyor, bu görevi layıkıyla yapabileceğine inandığım BURSALI ve BURSASPORLU kişilere bırakıyorum.

Bilgilerinize sunar, gereğinin yapılmasını arz ederim.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu