Geniş alanda oynayacağız!

Sabah yapılan ve basına açık gerçekleştirilen antrenmanda Mutlu Topçu yine oyuncularına uydudan takip edilen yelekleri giydirdi. Bu uygulamanın sezonun son antrenmanına kadar devam edeceği bildirildi. Topçu elde edeceği verilerle hangi oyuncunun ne kadar efor sarf ettiği, kaç kilometre koştuğu, nabız verilerine göre ne kadar yorulduğu bilgisine sahip olacak.

OYUNCULARA UYARI

İşi sıkı tutan Mutlu Topçu yaptığı uyarılarla da dikkat çekti. Yarı sahada yapılan pas çalışması sırasında oyunu sık sık durduran Topçu, “Dar alana sıkışıp kalıyorsunuz. Oyunu geniş alana yayın. Topun sizde kalmasına özen gösterin. Bu sizin sahaya hakim olmanızı sağlayacak. Sıkıştığınız anda ters toplarla boş alan yaratmaya çalışın” sözleriyle oyuncularından isteğini dile getirdi. Sakatlığı devam eden Bilal Kısa takımdan ayrı düz koşu yaptı. Yeşil Beyazlılar’ın günün ikinci antrenmanı basına kapalı gerçekleştirildi. 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu