Gençlerin yükselişi sürüyor

Aybaba, “Biz Vakıfköy'e gidiyoruz. Onlar da gol atıyor. Ancak oyuncularımızı Vakıfköy'den oradan buradan değil de doğru yorumlamak lazım. Oradan gelen oyuncuların süre alması iyi işler yapması orayı da hareketlendirir, kulübümüzü de hareketlendirir, ekonomimizi de hareketlendirir” dedi.

Bursaspor Teknik direktörü Samet Aybaba, Balıkesirspor Baltok karşısında sergilenen oyundan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Hazırlık karşılaşmalarının takıma önemli katkısı olduğunu belirten Aybaba, “Amacımız belli biliyorsunuz. Bu tarz maçları oynamaya devam edeceğiz. Mümkün olduğu kadar oynamayan oyuncuları bu işin içinde tutmaya çalışacağız. Genç oyuncularımızın tecrübesini arttıralım. Süre almayan oyuncularımızın burada daha çok süre almalarını sağlayalım. Genç arkadaşlarımızın bazılarının yükselişi devam ediyor. Bazılarında düşüş var. Dalgalanmaları normal” dedi.

1 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. bırakın şu genç edebiyatını ya..Başarısızlıklarını gençlerle örtmeye çalışıyorlar.14.bursaspor bir an önce ilk 8 e girmeli.Hedef tutmalı sonra gençler deyin.Lan takım 3 senedir küme düşmeye oynuyor.Bize hedefi olan takım lazım, gençleri oynatıp 14.olan değil.Alt lige düsersek gençler oynar antepte eskişehirde olduğu gibi..

    1
    13

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu