Gençleri heyecan sardı

Bursaspor’da kampa bir aydan kısa bir zaman kala, A Takım ile birlikte Avusturya’ya götürülecek genç oyuncuların isimleri de netlik kazanmaya başladı.

 

Yeni sezon hazırlıklarına 25 Haziran’da Özlüce Tesisleri’nde başlayacak ve 7 Temmuz günü 13 günlük kamp için Avusturya'ya gidecek olan Bursaspor’da, kampa katılacak genç oyuncular merak konusu. Yeşil beyazlıların Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ın, 9 genç oyuncuyu kamp kafilesine dâhil etmesi beklenirken, kiralık olarak formasını giydiği Boluspor’dan dönen ve kampa katılacak olan 26 yaşındaki Ramazan Sal’ın sergileyeceği performans da, bu oyuncunun kaderini belirleyecek. Sağlam, yeterli bulmaması halinde Ramazan’ın Adanaspor’a transferine izin verecek.

 

 

HEPSİ HAZIR KITA

 

Geçen sezonki Avusturya kampında yer alan ve sezon boyunca A Takım ile birlikte çalışmalara katılan Anıl Sarak, yedek kaleci Harun Tekin ile İsmail Haktan Odabaşı’nın kamp kadrosuna dâhil edilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Bu 3 futbolcunun yanı sıra, Alt yapıdan Bilal Şeflek, İlhan Depe, Okan Deniz, Tahacan Velioğlu, Abdulmuttalip Altın ve genç kaleci Sercan Şen’in de Avusturya’ya götürüleceği öğrenildi. Öte yandan, devre arasında transfer edilen Ahmet Arı ve Mehmet Sak ile kiralık olarak gittiği Güngören Belediyespor’dan geri dönen İsmail Özgür Göktaş’ın kampa katılıp katılmayacağı ise, henüz netlik kazanmadı.

 

 

Yeni Dönem Gazetesi

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu