Gençlere sahip çıkın

Geçirdiği ameliyattan sonraki 1.5 aylık sürecin sıkıntılı geçtiğini ancak özel antrenmanlarla o dönemi atlattığını belirten 20 yaşındaki defans oyuncusu, “Sezon içinde sıkıntı yaşamamak için şimdiden kendimi kuvvetlendiriyorum. Kondisyonerimiz Giovanni’yle birlikte özel çalışma kararı aldık. Bursa’daki ilk etapta biraz fedakarlık da yaptım. Avusturya’da takımla birlikte çalışmalara başlayacağım” dedi.

GENÇLERE SAHİP ÇIKIN

Geçen yıl sergiledikleri futbol ve aldıkları neticeler nedeniyle Yeşil Beyazlı taraftarlardan özür dileyen Ertuğrul Ersoy, “Ben de bu yıl tribünde olsaydım ben de tepki koyabilirdim. Gerçekten takım olarak taraftarın, camianın hak ettiği yerlerde değildik. Bu durumun farkındayız. Ama bu yıl için taraftara söylemek istediğim; Biz bu şehrin çocuklarıyız. Biz de o tribünlerde büyüdük. Öncelikle biz gençlere sahip çıksınlar. Bizim arkamızda durdukları sürece biz kimseyi yanıltmayacağız. Bu yıl kendimce, geçen yılı unutturacak, sakatlıksız, belasız ve kuvvetli bir Ertuğrul seyrettireceğim” diye konuştu.

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu