Gençlerden Emre Tepegöz önde

Transfer tahtasının kapalı olması nedeniyle Vakıfköy Futbol Akademisi ağırlıklı kadrosuyla mücadele eden Bursaspor’da genç oyuncular tecrübe kazanarak sezonu tamamladı.

İlk kez profesyonel ligde oynama heyecanı yaşayan 17-20 yaş arasındaki 10 ismin de olduğu yeşil beyazlı ekipte bu yaş aralığında 16 oyuncu lig maçlarında şans bularak tecrübe kazandı.

EN FAZLA TEPEGÖZ

Bu oyunculardan Emre Tepegöz en çok sahada kalan isim oldu.

20 yaşındaki orta saha oyuncusu, 17’si ilk 11 olmak üzere 30 maçta 1.679 dakika forma giyerken, 1 de gol kaydetti. Tepegöz’ü 1.668 dakikayla Abdullah Tazgel, 1.608 dakikayla Mustafa Genç, 1.337 dakikayla Eren Tunalı ve 1.244 dakikayla Samet Bozkurt takip etti. Genç oyunculardan en çok gol atan isim ise 4 gol kaydeden Mustafa Genç oldu.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Ortasahaya emre,ömer turan, barış dalkıran katıldı rotasyonumuz güçlendi. Mustafa genç yıldızımız olabilir. Hamza Baran da çok yetenekli. Hasan Sabri sakatlıktan kurtulabilse herşey farklı olacaktı. Bayrağımızı daha yukarı götürecek gençlerimiz var. Sözleşmeleri uzatalım. Bu sene çok daha iyi yerde bitiricez.

    3
    2
    1. @Bursasporlu1963 yorumuna yanıt olarak

      Ztk üzerinden şampiyon olup bir sonraki sene Inter totoda şampiyonluk yasicaz . Ya bişey demiyeyim demiyeyim diyorumda bazen olmuyor . Ayaklarımız yere bassın biraz

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu